Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valo világ, ti engeditek...

Valo világ, ti engeditek nézni a 2-3-4éves gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 21:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
38%
Ha ez megy épp este a tvben, nem kapcsolom el amiatt , hogy a 2,5 évesem is ott van velem , csak akkor kapcsolommel, ha unom. Ha épp érdekel, akkor nézem, tehát ő is látja. Ha nagyon ordibálnak , akkor elkapcsolom, mert azt egyikünk sem birja.
2011. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
49%
Én magát a való világot utálom nemhogy a gyermekem azt a szemetet nézze!!!!!!!!!Mind egytől egyik a mi(adófizető állampolgár pénzéből)pénzünkből vakargatja ott bent a micsodáját!!!!Szánalmas!!VÁLASZ NEM!!!!
2011. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
47%
Én a 8 éves gyerekemnek sem engedem.
2011. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy engedem. Egyrészt én sem nézem, de ha be van kapcsolva a tévé, és ott a gyerek, akkor inkább kikapcsolom (alapból engem se érdekel). Másrészt ez a műsor egyáltalán nem is gyerekeknek való, különben se érti, hogy miről szól, de nem is szeretném, hogy az abban elhangzó igénytelen beszédet magára szedje, meg amúgy is, annyi marhaság van az ilyen műsorokban, hogy a gyerek abból semmi értelmeset nem tanul, hülyeséget annál többet.
2011. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
65%

Mi sem nézzük, egyébként én nézek filmet úgy hogy ott van a gyerekem, de nem érdekli. Úgyhogy együtt még ha akarnám sem tudnánk "felnőtt" műsort nézni.

A minimaxot szokták, de utána van az animax, szólnak, anya kapcsold ez nem nekünk való. 5 és 3 évesek a gyerekeim.

2011. febr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
74%

Felőlem nézhetné, de úgyse ért belőle egy kukkot se.

Egy 6 évesnél sokkal több kárt csinál egy ilyen műsor, mint egy 2-3 évesnél. Nekik ezek még csak nénik és bácsik. :-)

2011. febr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
70%
mi nézzük, kövezzetek meg. Mármint mi szülők. De a fiam nem alszik délben, így 7 után fektetjük, tehát nem is tudná nézni, de nem is akarnám. Sokat néz mesét, sokat tanul belőlük, iszonyú gyors memóriája van és érti is amit a Tvből tanul, ergo nem nézek előtte még híradót se, apával az esti kiadást is elég megnéznünk. A fiam amúgy nézné amit csak bekapcsolok ha tenném, nagyon kell vigyázni, miket hagyok bekapcsolva. Nem káros az, hogy egy gyerek mesét néz, ha neki való, érti, nem fél tőle és el van neki magyarázva mi miért történik benne.
2011. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
54%
Jesszusom, ennyi álszent anyukát..
2011. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
67%

nézd lehet vannak álszentek, de szerintem ez főműsoridőben megy, korábban mi játszunk (este hétig), vacsora, fürdés, mesenézés,alvás- az esti program, ha akarnám sem tudnám nézni. Én 5 éve már esti híradót, főfilmet sem láttam, hát a biztos nem a való világ lesz, amiért bekapcsolom a tévét. Este 10 után nézhetnék tévét, de legtöbbször addigra kedvem sincs hozzá.

Egyébként tényleg kisgyerekes szülők, egyáltalán hogyan tudják nézni, pláne gyerekkel együtt? Számomra ez furcsa.

2011. febr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

én írtam, hogy azután nézzük hogy elaludt. :)

egyébként amíg kisebb volt, kb 2 és fél éves koráig, nem nagyon nézte a tv műsorokat, a mesék se érdekelték max a zenéje, ezért akkoriban néztünk mi mindent. Megasztárt, fókuszt, híradót, filmet, mindent amiben nincs direktbe erőszak, véres jelenetek. De most tényleg nem szabad hogy a fiam ilyet nézzen, mert nagyon fogékony arra amit lát! 3 évesen elég értelmes már ehhez, elsőre meg is jegyzi és még a shrekből is van olyan jelenet amit ő maga kér hogy tekerjem el, mert nem érti, megijed tőle, stb. És minden új mesét úgy kell vele néznem, hogy magyarázok közben, ki mit miért csinál, mert ugye vannak nem piciknek való poénok, amiket egyszerűen nem tud hova tenni. Minden érdekli, mindent raktároz. Ez nem álszentség...higgyétek el, szívesen néznék egész nap jó kis filmeket, mint mikor pici volt, nekem is hiányzik a kikapcsolódás ezen formája. A konyhában főzés közben laptopról nézek ilyeneket, miközben ő mesét a nappaliban :)


még egy jutott eszembe ezzel kapcsolatban, bár nem való világ. Mikor anyukáméknál volt, nézték reggel a győzikét, pici fiam meg bement a szobájukba, nézett belőle 3 percet, aztán egész nap üvöltött mint Gáspár Virág. Utána mondogatta milyen buta a kislány, de nekem nem hiányzik hogy az utcán mutassa be a nagyvilágnak, milyen tróger paraszt nyelven beszélnek a villában, annak ellenére hogy mi nézzük (jókat röhögünk rajta :))

2011. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!