Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves lányodnak engednéd,...

6 éves lányodnak engednéd, hogy kipróbálja a sminkjeidet?

Figyelt kérdés
Játékból, kíváncsiságból és nem azért, hogy tartósan viselje, te megengednéd neki?
ma 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

A 3 évesemnek is megengedem.

Kb havi 1x vagy még ritkábban jut eszébe.

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
4 évesem is kiszokta magát havonta 1x hétvégén aztán sminlemosóval lemosom róla
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Nálunk amúgy még nincsenek ilyen kívánságai lassan 7 éves.:)
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Meg.

Amúgy a kamaszlányom, nem egyszer sminkelte már ki a húgait... 😅

ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Soha életemben nem sminkeltem. Nehéz lenne megengedni mert nincsenek otthon ilyenek. 😁
ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A 2 évesem egyszer nagyon ki akarta próbálni a sminkem, úgyhogy fehér szemceruzával rajzoltam neki 3-3 szál bajszot meg egy pöttyöt az orrára, és odavolt érte, ott nézegette magát a tükörben. Reggeli utáni arcmosáskor lemostam. Ha jön oda reggel sminkelés közben, hogy "cicamó", akkor kifestem cicamónak. :)
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Mivel én nem szoktam sminkelni, így nem látja ezt. Szerintem egy ennyi idős gyereknek nem kell erre szoknia. Ha sminkelnék sem engedném neki. Nem azért, mert egy alkalomtól baja lenne, hanem mert ez rendszeressé válhatna, márpedig mint írtam, nincs erre szüksége. Erre még lesz bőven idege.
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!