Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 eves lanyom teljesen tudja...

6 eves lanyom teljesen tudja olvasni az analóg órát. Hany eves korban szoktak ezt megtanulni a gyerekek?

Figyelt kérdés
Most fog elsőbe menni szeptembertől, de nagyon kis erdeklodo. Okos kislany nagyon. Olvasni is tud mar. Mivel erdekelte az óra megtanítottam neki, bar tenyleg annyira fog az agya, hogy meglepodok en is rajta. Suliban ezt hanyadikban tanuljak? Van valaki akinek a gyermeke hasonlokeppen tudta olvasni az orat meg iskola elott?
júl. 23. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudja és nem is tudná megtanulni, 7 éves, most járt nulladikba (az első osztály első félévét tanulták, abban nem volt óra).
júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Mi annó ovis korunkban tanultuk, hogy most mi megy, nem tudom, de azt olvastam, hogy nagyon sok fiatal nem ismeri az órát. Ami nem kicsit gáz.

Ügyes a kislányod, csak így tovább, legyen mindig ilyen érdeklődő.

júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
6
júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért tudja, mert megtanítottad neki. Más gyerek meg 6 évesen rengeteg zászlót felismer, vagy autómárkákat, esetleg tud 80 szót angolul. Én pl. 5 évesen több dalt és mondókát tudtam németül, mert megtanították nekem. Ennek ellenére németül pont nem beszélek.
júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

A kis csodagyerek. Szerintem az általános iskolát egy év alatt elvegzi és 10 évesen már egyetemista lesz.

Kicsit fogd vissza magad, nem kell elajulni ettől. Ahogy a 4. is írja, ebben q korban rengeteg dolog megragad bennük.

júl. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Micsoda csodagyerek te joooo egy, tudja az órát....

Az én 10 éves lányom még két osztályt lépett felfelé a zeneiskolában tavaly, mert annyira elore haladt a társaitól..

júl. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Az enyém esélyes a Nobel-díjra. 🤫🙎
júl. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsi a gyerekem, úgyhogy róla nem tudok nyilatkozni, de én pl egész biztosan ismertem az órát már suli előtt. Egy osztálytársnőm meg tudott olvasni, mikor már jött elsőbe. Van ilyen. Sajnos egyikünk sem zseni 😂 Annyi, hogy azok közé tartoztunk, akiknek nem kellett szinte semmit csinálni a jó jegyekért. Ez a képesség akkor nem visz előre, ha közben nem tanulunk meg megküzdeni a sikerekért, vagy nem tűzünk ki komoly célokat. Én erre már csak jóval később, felnőttként éreztem kéztetést, sok jóképességű osztàlytársam meg ahogy elnéztem, soha. Szóval nem mindig előny ez.
júl. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

5 éves fiam egy éve tudja. Akkor tanulta meg, amikor első év után megtanítottam nyáron a 7 éves testvérét.

Egyik se zseni.

Olvasni a nagyobb se tudott iskola előtt. Semmi hátránya nem volt belőle. Most jobban olvas, mint azok az osztalytársai akik tudtak (kiemelte évzárón a tanító). Most olvassa a negyedik regényét a nyári szünet kezdete óta. Másodikos volt.

júl. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös! Te fogd vissza magad.Minek kommentelsz ilyen haszontalan felesleges dolgot? Senkit nem erdekel, hogy vered magad
júl. 24. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!