Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 eves lanyom teljesen tudja...

6 eves lanyom teljesen tudja olvasni az analóg órát. Hany eves korban szoktak ezt megtanulni a gyerekek?

Figyelt kérdés
Most fog elsőbe menni szeptembertől, de nagyon kis erdeklodo. Okos kislany nagyon. Olvasni is tud mar. Mivel erdekelte az óra megtanítottam neki, bar tenyleg annyira fog az agya, hogy meglepodok en is rajta. Suliban ezt hanyadikban tanuljak? Van valaki akinek a gyermeke hasonlokeppen tudta olvasni az orat meg iskola elott?
júl. 23. 22:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyebkent annyira gáz szerintem ha van egy ilyen kerdés itt egyből megjelennek az irigy rosszindulatu anyukák. Mert ezekbol aztan boven van itt, valami baj lehet a fejben ha szükségét érzik, hogy egy rosszindulatu hozzaszolast odaszurjanak. Ettol gondolom jobb napjuk lesz… Miert faj nektek, ha valaki ilyet ír ki? Bantottalak ezzel téged vagy a gyereked?
júl. 24. 09:31
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Marha irigy itt mindenki mert a te gyereked tudja az órát hat évesen, meg olvas.

És ha ő tudja, a Juliska, Mariska gyereke nem tudja akkor mi történik?

Semmi az ég világon.

Teljesen felesleges kérdés.

El tudom képzelni hogy született meg ez a kérdés.

Ülsz unatkozva, aztán eszedbe jut, hogy jaj amúgy a lányom tudja az órát, megkérdezem a gyakorin másnak tudja-e a gyereke...És ennek már nincs is semmi értelme ..

júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem annyira ritka 6 évesen, ahogy az olvasás sem, pláne ha érdekli (hozzáteszem: sok országban az 5-6 éves (itt nagycsoportosnak számító) gyerekek már írni, olvasni tanulnak játékosan). Amúgy első-második osztályos tananyag, elsőben már szokták sok helyen kérni a műanyag óralapot amin tanulják.

Off: bátyám meg köztem 3 év van, ő barmi nehezen tanult olvasni, rengeteget kellett vele gyakorolni. Én meg ott ültem az asztalnál mert egyrészt érdekelt, másrészt "ott voltam szem előtt". 4 éves koromra folyékonyan olvastam, na bumm 🤷🏼‍♀️. Semmit sem jelent, nem vagyok kiemelkedően okos, a többiek simán behozták 6-7 éves korunkra ezt az előnyt.

júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

Azért kommenteltem mert én meg azokat az anyákat nem szeretem akik azt hiszik, hogy csodagyerekuk van mert ismerik az órát ennyi idősen.

Itt dicsekszel, de minek?

Mit vársz, simogassunk meg milyen ügyesek vagytok?

júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!