Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy mindenkinek a saját gyereke a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Pl adott egy mozaikcsalád, ahol apukának a közös gyereken kívül van egy az előző kapcsolatából. Itt gyakorin is mindig támadják az új feleséget, hogy ha pl beteg a nagy nem akarja, hogy oda menjen, nem akar úgy pénzt áldozni rá, hogy emiatt a sajátjának kevesebb legyen, stb. Pedig amúgy nem ez a természetes ösztön, hogy az ember a saját gyerekét védi bármi áron?
szept. 16. 23:52
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem ugyanúgy kötődik az előző kapcsolatából lévő gyerekehez, mint a közös fiunkhoz. Ez a normális!
tegnap 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
92%
Egyébiránt ha nem kötődik az előző kapcsolatból való gyerekhez, akkor a jelenlegi közöshöz se fog, ha vége lesz a kapcsolatnak
tegnap 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
92%

Akik így állnak hozzá, mint a #36 meg a kérdező, nem kellett volna gyerekes apával összejönni, független férfit kellett volna keresni, akit ki lehet sajátítani...


A #30 legyen az élő példa, lehet ezt másképp is csinálni, de ilyen kapcsolat csak annak való, aki tud úgy viszonyulni dolgokhoz, mint ő.


(Nekem is van női rokonom, aki 2 gyerekes apukához ment feleségül, igaz, neki is van egy gyerek előző kapcsolatból.

Egyik sem akarta kiba$zni a másik gyerekét, pedig lett nekik még 2 közös.

Mellesleg a férj előző házasságából a nagyobbik gyerek pár éve velük lakik.)

tegnap 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
13%
Hidd el a hetvegi gyerek is ugyanugy megkap tolem mindent es koltok ra, meg nevelem ha mar igy hozta az elet, de sosem fogok ra sajatkent tekinteni, szeretni meg foleg nem. Azert mert en kimerem ezt mondani es nem vagyok olyan alszent, mint a nok 90%a meg nem hazudok a nagyvilagnak, hogy jaaaaj de ugyanugy szeretem az idegen gyereket, mint a sajatomat. Hat nem. Az apjat sem korlatoznam soha, hogy egyutt legyen a gyerekevel, de igenis vannak esetek, amikor a sajatom van/lesz eloterbe helyezve vele szemben. Pont. Ettol fuggetlenul jo kapcsolatom van a gyerekkel, de o nekem sosem lesz egyenerteku a sajatommal es ezt az apja is tudja, kozoltem vele, elfogadta.
tegnap 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta, hogy az en ferjem leszarja az elso gyereket ? Az hogy en hogy allok az o gyerekehez ne tedd ossze azt, ahogy o a sajatjahoz, mert fingod nincs rola milyen apa. De azert mert te soha eletedben nem mertel oszinte lenni a sajat ferjedhez es nem tudjatok oszinten kimondani egymasnak az erzeseiteket vagy gondolataitokat ne nezz mar le mast azert, mert o meg mer beszelni a ferjevel ilyen sulyos dolgokat es nehez dolgokat, hogy a gyereket nevelem de sosem fogom sajatkent szeretni :) ehhez is kell egy bizonyos EQ ;) na puszi
tegnap 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
87%
36os, értem..tehát ha elválsz a férjedtől és lesz új pasid, akkor a már meglévő gyereked megy az intézetbe hiszen az új pasival közös lesz természetesen a legfontosabb, és az új gyereknek nem lesz kötelező szeretni a gyereked, ahogy az új pasinak se, tehát bőven elég ha a régi gyereked két hetente egy napot van veled, ha épp nincs vírus szezon. Igaz?
tegnap 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
43as, a 36, 37es örül hogy kellett egyáltalán valakinek nem tudtak válogatni.
tegnap 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
0%
Valahogy mindig ugy alakul, hogy az en hazamba jonnek azok, akinek “nem kellek” es “orulok, hogy vegre valakinek igen”, tehat az en hazam , az en szabalyaim. Ha nem lennek a ferjemmel egyutt se esnek ketsegbe, hogy lesz olyan aki nem tudja a gyerekem a sajatjakent kezelni, miert lenne ez evidens helyzet ? Itt van a ferjem kolyke, megkap mindent o is ugyanugy. Nem tudom mit hisztiztek meg mindig 😀 szr lehet a parjaitoknak lenni gci
tegnap 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
87%
48as, te hisztizel. Csak ne borulj ki ha a te kölköd is lesz egyszer felesleges teher az új pasinak. Nőként ilyen mocskos szájjal élni...szegény pasid hogy nem talált intelligensebb nőt csak ilyen alja fajtát..gondolom a te kölködnél is a b+ a kötőszó mint a legtöbb orknál.
tegnap 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
90%

alahogy mindig ugy alakul, hogy az en hazamba jonnek azok, akinek “nem kellek” es “orulok, hogy vegre valakinek igen”, t


Ismered a mondást, olcsó húsnak nagy a keletje :-D

tegnap 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!