Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy mindenkinek a saját gyereke a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Pl adott egy mozaikcsalád, ahol apukának a közös gyereken kívül van egy az előző kapcsolatából. Itt gyakorin is mindig támadják az új feleséget, hogy ha pl beteg a nagy nem akarja, hogy oda menjen, nem akar úgy pénzt áldozni rá, hogy emiatt a sajátjának kevesebb legyen, stb. Pedig amúgy nem ez a természetes ösztön, hogy az ember a saját gyerekét védi bármi áron?
szept. 16. 23:52
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
69%

Hogy lehet, hogy még nem kapta meg a 2 hónapos korban esedékes kötelezőket?

Unokatesó beteg netán, hogy nem akarod odaengedni? Attól, hogy iskolás, még nem vírushordozó.

Oltások ide vagy oda, ha búra alatt fogod tartani a gyereket, kb. nulla immunrendszere lesz.

tegnapelőtt 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
80%

27es értem..tehát ha lesz második gyerek akkor az első közöst is kidobod otthonról igaz? Nehogy hazavigyen valamit a kicsinek.


Kapaszkodj meg.. én a kórházban szülés után kaptam el a covidot..akkor 2 hétig nekem se kellett volna hazamennem a gyerekemmel?

tegnapelőtt 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
88%

#34

Mi is ha úgy vesszük, mozaik-család vagyunk (nekem van egy gyerekem korábbi kapcsolatból.)

Ő meg pont láthatás alkalmával kapta el a covid-ot az apjáéknál, és hozta haza, amit aztán mind elkaptunk.

Na, ezt sem tudom, hogy kezelnék az ilyenek, mivel velünk lakik a gyerek, és akkor még az exemék sem tudták, hogy covid...

tegnapelőtt 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy azt nem írta senki, de egy mostohagyerek nem "csak" azért fontos része a családnak, mert a férjed gyermeke, hanem mert a TE gyermeked testvére. Feltestver is ugyanúgy testvér, és el kell mélyíteni az ő kapcsolatukat is.
tegnap 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
84%
34# vagyok, viszont ahhoz, hogy ezt így lásd, és érezd, magas érzelmi intelligencia szükséges.
tegnap 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
0%
Azert a kozost , aki allandoan ott van, mert velunk el es mi neveljuk egyutt, ne keverjuk mar ossze azzal aki egy heten 1-2 napot van nalunk. De, nyilvan a kozos elvez elsobseget mindenben, ha tetszik ha nem. Es azert mert a ferjemnek van egy masik gyereke egy elozo kapcsolatbol, nekem nem kotelessegem szeretni es a gyerekemnek sem lesz kozelezo. Beengedem a hazamba hetvegente, legyen az apjaval, de ha beteg ideg nem jon. Ennyi
tegnap 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:
A 36osnak azért igaza van. Sőt én nagyon sok helyen azt látom, hogy az apja se kötődik ugyanúgy ahhoz a gyerekéhez akit csak mondjuk két hetente lát, mint ahhoz akivel napi szinten együtt él
tegnap 08:26
 38/59 anonim ***** válasza:
90%
#37, kérdező: Az ilyen illetőt speciel én nem nevezném apának.
tegnap 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
94%
36# remélem, elhagy a férjed, aztán a közös gyereketeket is lesz*rja. 🤷 Vagyis nem, ezt egy gyereknek se kívánom. Neked viszont azt igen, hogy b*sszon meg a karma hátulról.
tegnap 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
90%

37


Normalis apa kötődik minden gyerekéhez. A nem normális meg olyanokkal ketd, mint te, vagy a 36.

tegnap 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!