Jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés

Rosszul voltam ma délután

A férjemnek programja volt de nem olyan sürgős amit ne lehetne lemondani.

Erre itthagyott az 1 éves gyerekkel és elment a programra,én meg nagyon rosszul voltam! Még mostis nagyon magas a vernyomasom,szédülök fáj a fejem..

Jogosan esik rosszul hogy elment és nem mondta le?


júl. 24. 18:49
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
82%
30as normális nő nem változik meg szülés után. Legalábbis nem lesz belőle hisztis házisárkány mint a kérdező.
júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
85%
Nő vagyok és nagyon utálom az ilyen "egyet mondok, de mást szeretnék, majd megsértődöm, ha nem találják ki a gondolataimat" viselkedést. Pláne ha az egészségedről van szó, miért kell játszmázni? Megmondod neki, hogy Pali, nagyon rosszul érzem magam, jobban örülnék, ha maradnál. Korrekt és egyenes beszéd.
júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
30as na ne mond már, nemrég szültem, semmit nem változtam, ugyanúgy megmondom a férjemnek ha valami nem tetszik vagy akár ha tetszik. Maximum olyan előfordult gyerek nélkül is, hogy nem örültem valaminek, de nem mondtam inkább, mert nem akartam felesleges vitát, de ha betegen otthon lennék a gyerekkel simán megmondanám, hogy ha csak nem élet-halál fontos a program akkor ne menjen már el
júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!