Jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés

Rosszul voltam ma délután

A férjemnek programja volt de nem olyan sürgős amit ne lehetne lemondani.

Erre itthagyott az 1 éves gyerekkel és elment a programra,én meg nagyon rosszul voltam! Még mostis nagyon magas a vernyomasom,szédülök fáj a fejem..

Jogosan esik rosszul hogy elment és nem mondta le?


júl. 24. 18:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
33%
Remélem a szeretőjéhez ment:D
júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
92%
Te mondtad hogy menjen. Nem, így nem jogos (lányként mondom)
júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
92%

Kár volt vele játszmázni: a férfiak többsége nem érti ezt a női logikát.

Ez a "mi a baj"?-"semmi" tipikus esete.

Ha legközelebb megkérdezi maradjon-e azt válaszolod, ha rosszul vagy, hogy IGEN légyszives Béla, maradj itthon kivételesen, mert nem vagyok jól.

Ennyi.

Nem érti azt, hogy neki itt áldotator kéne hoznia érted, mert nem így működik az agya.

júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
92%
Mivel megkérdezte hogy maradjon-e, te meg nem mondtad hogy maradjon, ezért nem jogosan. Néma gyereknek...
júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
5%
Igen, jogosan.
júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy ahogy egy válaszoló írta, szerintem is hülyeség azzal mentegetni a férfiakat, hogy jajj, ők nem értenek semmit..dehogyisnem. sokkal okosabbak, rafinaltabbak, mint ezek szerint sok nő gondolja, csak sokuk kényelmesen bujik pont emoge a sztereotípia mögé, hogy szegények nem értik a nőket. Értenek ők mindent, csak hát leszrják. :)
júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
89%

Szóval ő kérdezte, maradjon-e, te azt mondtad, menjen, ő elment, és te vérig vagy sértődve.

Gondolom, ha otthon maradt volna, most azért írnál ide kérdést, hogy hiába mondtad neki, hogy menjen, csak otthon maradt, mekkora köcsög.

Tipikus "ha nincs probléma, csinálunk"-effektus.

júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
80%

Pár hete én is elég rosszul voltam és a párom kérdezte, hogy kivegyen-e egy szabadnapot, szeretném-e, ha otthon maradna velem. Én mondtam neki, hogy az jó lenne, szeretném. És tádám, itthon maradt.

Másnap már jobban voltam, megint megkérdezte, de akkor már mondtam, hogy elleszek, ne aggódjon, menjen be nyugodtan.

Ami a lényeg, hogy ezt én tényleg úgy is gondoltam és nem csaptam ki a hisztit, hogy "jaj, itt hagyott, pedig még nem is voltam egészen jól, brühühü".

Máskor majd tényleg azt mondod, amit valójában szeretnél/érzel/gondolsz és akkor.nem.leaz ilyen problémád.

júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
91%
Hoppon maradtál a játszmáddal. Nem jogis a duzzogás egyáltalán. Legközelebb mindd meg neki normálisan, hogy mit akarsz. És én is nő vagyok es anya. A te dolgod a saját jóllétedre ügyelni,nem az övé. Ez a te felelősséged. Ne told rá. Allj ki a saját igényeidért, ne utólag neheztelj, annak semmi ertelme.
júl. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
12%
Mennyi bunkó válaszoló :) Egy nő eléggé megváltozik a szülés után,ami érthető. Szánalmasak vagytok, hogy egyből lekezelő és arrogáns stilusban beszéltek vele.
júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!