Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak engem idegesít?...

Ez csak engem idegesít? Jogosan akadok ki ilyenkor?

Figyelt kérdés

Hogy a nagyon erősen kutyarajongó ember sétáltatja a kutyáját, a kutyája jönne oda hozzám. Én nagyon félek a kutyáktól. Kérem a gazdát hogy szedje le rólam mert félek tőle. A gazdi még fel van háborodva hogy én merészelem nem szeretni a random ember kutyáját.

Ez csak engem irritál?

Miért kell rám erőltetni azt a kutyát?



2023. aug. 24. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Én is utálom az összeset.

A közelükbe se megyek.

2023. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Én ráüvöltök hogy "mentél innen!", esetleg taposok vagy rugok egyet az irányába.

Nem mászik rám a kutya, az esetek 90%-ban nem okoskodik a gazdi se.

2023. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Ha csak JÖNNE oda, de nem jön, akkor nevetségesnek rtartanálak, ha kapkodsz, ordítasz és idegbetegen viselkedsz.

Nem kell mindenkinek szeretni. Én em szeretek mindent és mindenkit. De úgy viselkedni, mintha ölnének, mert egy kutya SZERINTED MENNE feléd, az nem normális.


a kettes, aki meg rugdos meg üvölt, na ő tényleg nem való a társadalomba.


Mégegyszer mondom, nem kell szeretni. Sőt, nem kell szeretni a gyerekeket sem, meg senkit és semmit. Szíved joga. DE! Ha ténylegesen nem történt semmi, de te rikácsolsz, hadonászol és úgy viselkedsz, mintha épp ölnének, akkor mentálisan túl sérüét vagy a hétköznapi létezésre.

A aját és mindenki más érdekében foglalkozni kell ezzel. Egyrészt neked sem jó ha rohamot kapsz egy sima hétköznap és nem tudod kezelni a dolgokat, agresszív leszel. Másrészt meg a körülötted élőknek sem jó.

2023. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Hat ilyenbol keves van. Sztem a legtobb kutyas nem szereti,ha idegenekhez odamegy a kutyaja. De amúgy igen,engem is idegesítene,ha csak úgy odajönne hozzám egy kutya. Egy kutya kvázi fegyver, egy mozdulattal baromi súlyos sérülést okozhat egy pánikoló embernek.
2023. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem keveseket irritál annyira, hogy hónapok óta irogatja ki róla a kérdéseket.
2023. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as én nem írtam olyat hogy hadonászok, rikácsolok, soha nem rúgnék bele egy kutyába.
2023. aug. 25. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Erre jók a "kutyakozmetikumok"! - Bors-spray-val bekínálod közelről, - ha gazdája vergődik őt is, - aztán elsírják egymásnak hazafelé prüszkölve a világfájdalmaikat. Jogod van megvédeni magadat, ha fenyegetve érzed a testi épségedet! Az meg nem tényező, hogy ezt nem képesek értelmi fogyatékosok felfogni, tiszteletben tartani!
2023. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én időről-időre indulok - Újpesten - a "Nyár utcai sok próba" néven futó, kora esténként esedékes sportgálán!

A magukról megfeledkezett embereket kerülgetem, - ha ki lehet egyáltalán kerülni őket, - mert nemzeti sport Újpesten, hogy hárman képesek két kutyával lefedni egy M7-es autópálya szélességű utat is, de vannak telefont bambán nyomkodó önjáró öngyilkos drónok is az sétáló utcában. A "nagy kedvenc" nálam az üteg-süket önjáró banya, akit két kutya vonszol spárgán a legkiszámíthatatlanabb pályákat leírva, - amibe egy térképrajzoló program is lefagyna, - de van itt olyan embernek látszó tárgy is, aki egy 15 cm marmagasságú elemes patkányt akart rám uszítani elemcsere után, - pedig 15 méterre kocogtam el VELE PÁRHUZAMOSAN! Utamat keresztező vagy hozzám oda rohanó kutyában számolatlan esetben buktam fel kis híján, - csak és kizárólag az én emberségemen múlott, hogy nem esett kár a neveletlen kutyában, pedig pont lábra jött volna. De nem a kutyát kellene elaltatni, hanem inkább a sutyerák gazdáját, aki nem ismeri, nem neveli a kutyáját ÉS még csak nem is úgy vezeti pórázon közterületen, hogy abban legyen köszönet!

2023. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!