Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan idegesít engem?

Jogosan idegesít engem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy ismerősöm.És azt tudni kell hogy én 17 vagyok

Ő 25.és igazából eszem nincs hozzá hogy hogy lehetséges az,hogy amíg én sulizok és mellette dolgozom is.addig ő csak otthon van és az anyján él.Miközben azon nyavajog hogy nincs élete,pénze se semmije.mégis mit vár 25 évesen? Mar rég el kellett volna költöznie,és dolgozni kéne.De arra is a kifogások vannak.Én ezt épp ésszel nem tudom felfogni:(

Amíg én a lelkem kidolgozom addig ő döglik és annyira idegesítő.vagy maradjon ez az ő baja és ne érdekeljen?

Csak mindig mondja,és tényleg kezd sok lenni.Én megdolgozom mindenemért,neki ahoz mozdulni se kell és még az se jó neki:)


2022. jan. 22. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Sz-rd le. Nem a te dolgod, ha pedig idegesít vágd ki az életedből, távolodj el tőle. Ennyire egyszerű.
2022. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen feleslegesen idegeskedsz rajta és teljesen feleslegesen szidod egy rakás idegennek. Nem kell vele szóbaállnod, nem kell vele tartanod a kapcsolatot és kész, ne legyél már ennyire gyáva és kétszínű.
2022. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki nem dolgozik ne is egyen! Régi közmondás.
2022. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mindenhonnan az életképtelen mamahoteles luzert!
2022. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg mutasd ezt meg neki!

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

Egy csodálatos jövő vár az engedelmes emberiségre!

2022. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!