Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Idegesít a tesóm barátja jogosan?

Idegesít a tesóm barátja jogosan?

Figyelt kérdés
Mindig itt van ,de tényleg állandóan amikor itthon a nővérem ő is itt van ,de csak itt vannak a barátjánal egy napot nincsenek . A barátja megeszi a csokimat ,nem lehettek kényelmesen itthon például mindig kell lennie rajtam melltartónak fürdés után nem lehetek köntösbe pedig azelőtt csupaszon járkáltam itthon :(. Ja és hallom amikor sexelnek hangosan élveznek is ,de ez engem jogosan zavar? Nem akarom hallani a sexuális életüket . Anya azt mondja ,hogy a nővérem és meg kell értenem őt mivel szerelmes én megértem ,de mindig csak én alkalmazkodok a saját OTTHONONBA. Mit csináljak?
2021. okt. 8. 17:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%

Ez nem a SAJÁT otthonod, hanem a szüleidé!

Az meg szerintem eleve nem normális, ha csupaszon mászkálsz a család többi tagja elött.

2021. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Nincs saját szobád?

A csokidat ne hagyd elöl, tedd el valahová.

Egy pólót és egy nadrágot nem nagy dolog felvenni. Ha állandóan csupaszon járkáltál otthon, az eleve igénytelenség.

Kérdezd meg tőlük, hogy őket nem zavarja, hogy az egész ház hallja, hogy szexelnek? Hátha észbe kapnak és halkabbra veszik.

2021. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
49%
Ti este fürdés utàn síruhában szoktatok lenni otthon ? :DDD
2021. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Hány évesek vagytok?
2021. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem lehetsz köntösben?

Kellemetlen mikor az otthonodban alkalmazkodnod kell, de ha a te pasid lesz nálatok, gondolom a nővéred is fog.

Szólj nekik hogy kicsit halkabban élvezzék egymást.

2021. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
3-as: a síruha meg a meztelen közt elég sok köztes lehetöség van, pl egy köntös, nadrág-felsö, de alapvetö igényesség, hogy mások elött nem meztelenül mászkálunk.
2021. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Járkáj továbbra is csupaszon, főleg, ha szép vagy, meglátod nem fogja annyit hozzátok hordani a pasiját.
2021. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

Ez a kisebb tesók sorsa. Én is hasonló helyzetben voltam. A nővérem 9 évvel idősebb. Közös szobánk volt, és ő már pasizott mikor én még Barbie-ztam. Állandóan nálunk volt az aktuális pasija és olyankor ki voltam tiltva a szobánkból, a többi helyiségben lézengtem.

Tudom milyen szar így lenni otthon. Majd idővel elmúlik, ez egy ilyen időszak.

2021. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem is ő eszi meg a csokidat. A tesódnak viszi be. 😂
2021. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
21%
Ahan értelek, szóval neked bajod ha felkell öltöznöd. Amúgy tényleg a szüleid háza , csupaszon mászkáltál? Még egy 3-4éves kisgyerektől oke ,de egy 10en éves ne mászkáljon már csupaszon. Meg hallod ,hogy szexelnek. Mond el tesódnak ezt a dolgot. De szerintem kamu vagy.
2021. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!