Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ,ha idegesít a...

Mit csináljak ,ha idegesít a nővérem barátja?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott ,hogy állandóan itt van itt alszik stb ezzel még nem lenne baj ,de bunkózik velem kiküld a helységből amelyben tartózkodok fürödni se merek konkrétan még szarni se ,mert mivan ha akkor jön mitudom én hugyozni a Wc-re (egybe van a fürdővel) és közölte velem ,hogy nekem őt meg kell szoknom a SAJÁT otthononba ja és nem lehetek melltartó nélkül és nem csupaszkodhatok az otthononba ,mert Ő ott van . Sose élt nálunk fiú/férfi ezért mi naturálba nyomjuk otthon . Olyan rossz ,hogy kitúr az otthononból .Bocsi ha zavaros ,de már remegek az idegtől
2021. jún. 23. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Hú, engem is felbosszantott most miközbe olvastam. Nem ő dirigál, a te otthonod, nyugodtan csapj az asztalra hogy ez nem mehet így tovább.
2021. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Egyrészt ha a fürdöbe mégy, zárd be az ajtót magadra.

Másrészt ketten laktok ott a növéreddel vagy anyukád is? Valamelyiknek le kellene állítania, vagy neked kell leordítani.

2021. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Közöld vele hogy neked nem kell őt megszoknod, max neki ha kell neki a tesód...ha nem tetszik ott a pasi családi háza.
2021. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
ne foglalkozz vele. ha kikuld, mondd meg hogy a sajat lakasaban dirigaljon. hagyd figyelmen kivul
2021. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Neki nincs joga parancsolni, többnyire egyetértek veled, és valaki tényleg kiállhatna melletted, mint írják, pl.anyuka, apuka? Abban viszont neked is lehetne eszed, hogy nem pucerkodsz a tesód pasija előtt, mert 1.idegen,2.férfiből van!
2021. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem azért lehet kompromisszumokat kötni és kölcsönösen alkalmazkodni egymáshoz. Például meztelenkedés nélkül szerintem ki lehet bírni, ha éppen vendég van nálatok. Az én tesóm barátja is sokat volt nálunk és én ezt elfogadtam, hogy ez bizonyos változásokkal jár, nekem is tekintettel kell lennem rá a tesóm és mindannyiunk érdekében. Viszont ennek nyilván egy határa és a hangsúly a kölcsönösségen van. Magyarul neki is tekintettel kellene lennie rád, pláne vendégként. Az például nagyon nincsen rendben, ha csak úgy benyitogat vagy kiküld egy helyiségből stb. Ezt szerintem mindenképpen meg kellene beszélnetek. Ha úgy érzed, akkor első körben beszélj a szüleiddel és/vagy a tesóddal, hátha velük könnyebben szót értesz és ők jobban tudnak hatni a tesód barátjára.
2021. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Szüleidnek mondd el
2021. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem is a meztelenkedésen van a hangsúly (lehet ,hogy az is zavar ) hanem a kitúráson a nővéremet is kisajátítja mindig beszéltem a nővéremmel hárman mindent megbeszéltünk anyukámmal ,de mostmár egy szót sem szólhatok hozzá,mert a pasija elveszi tőlem (természetesen azzal nem lenne baj ha vele is lenne ,mert én akkor vagyok boldog ha a nővérem is ,de ne 0-24 órába legyen vele ,mert nemcsak barátnő hanem nővér is ) anya dolgozik egész nap apa nem velünk él . Igazatok lehet ,hogy csapjak az asztalra de hogyan ? A nővérem boldogságát nem akarom elvenni ,mert nagyon szereti ,de ez így nem az én életem egyébként mindenkinek ment a zöld kéz ,de még írhatok tippeket
2021. jún. 23. 21:03
 9/19 A kérdező kommentje:
Az úgy jó lenne ,hogy amikor megint kiküld valahonnan azt mondanám ,hogy : Van itthon seprő ,meg ez az én házam .
2021. jún. 23. 21:06
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
amikor beszól, te mit válaszolsz rá?
2021. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!