Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ,ha idegesít a...

Mit csináljak ,ha idegesít a nővérem barátja?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott ,hogy állandóan itt van itt alszik stb ezzel még nem lenne baj ,de bunkózik velem kiküld a helységből amelyben tartózkodok fürödni se merek konkrétan még szarni se ,mert mivan ha akkor jön mitudom én hugyozni a Wc-re (egybe van a fürdővel) és közölte velem ,hogy nekem őt meg kell szoknom a SAJÁT otthononba ja és nem lehetek melltartó nélkül és nem csupaszkodhatok az otthononba ,mert Ő ott van . Sose élt nálunk fiú/férfi ezért mi naturálba nyomjuk otthon . Olyan rossz ,hogy kitúr az otthononból .Bocsi ha zavaros ,de már remegek az idegtől
2021. jún. 23. 20:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Eddig nem mondtam rá semmit csak bejöttem a szobámba
2021. jún. 23. 21:08
 12/19 A kérdező kommentje:
Egyébként nem pucérkodok előtte eszembe sem jutna . Ezt a naturalistaságot úgy értetem ,hogy miatta nem tudom csinálni /tudjuk
2021. jún. 23. 21:09
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
szerintem kérdezz vissza, hogy miért kéne a saját otthonodban azt csinálni, amit ő kér
2021. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Olyan rossz ,mert hozzám ő nem akar alkalmazkodni ,de én alkalmazkodom hozzá . De igazatok van nem fogom hagyni most én jövök
2021. jún. 23. 21:16
 15/19 anonim ***** válasza:
97%

Beszélj a nővéreddel, hogy szóljon rá, elvégre szerintem az ő dolga lenne elsősorban. Ha ez nem megy, akkor csináld te. Az a baj hogy nem vagyok ugyanolyanok, a szituációt nem ismerem eléggé, de én pl. már csak azért is kib*sznék vele ha már ő egy ekkora s*ggfej. Igen le leszek pontozva, de ilyen ez.


Egyébként ha elküld akkor csak ignoráld, folytasd a dolgodat. Ha rádnyit miközben fürdesz, budin ülsz, esetleg öltözöl, akkor ordítsd le a fejét.

2021. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ha valahonnan kiküld, vagy bunkózik, mondd meg udvariasan, hogy te voltál ott előbb, szükséged van pl. a fürdőszobára, várja ki a sorát, ebben a családban ez így működik és ha szeretne a tagja lenni, viselkedjen is úgy.

A nővéreddel pedig beszéld meg, hogy örülsz a boldogságának viszont hiányolod és kérd meg h továbbra is töltsön veled is időt.

2021. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
95%

Eddig nem csináltál semmit, ezért rád szállt, vagy alapból ilyen a természete, sajnos...


Ha jó fej vagy akkor hagyj 3 alkalmat amíg az "asztalra csapsz" tehát háromszor szépen udvariasan megkéred xy dologra, szólsz neki stb.


Ha továbbra se változtat akkor nyugodtan csinálj amit akarsz, pl kiabálj vele vagy akármi, hiszen otthon élsz.


Én ezt tenném.


Amúgy ez szerintem nem normális, ha még nincsenek összeköltözve akkor egyik este itt, másik este ott, és ilyenkor az anyagiak is megoszlanak...mert gondolom nem ad bele a rezsibe...ráadásul még flegmázgat, parancsolgat.


Szerintem a testvéred át lesz verve/megcsalva nemsoká.

2021. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
96%
Képébe kell vágni határozottan, hogy ideje, hogy picit visszább vegyen.
2021. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr mondott volna nekem olyat, hogy menjek másik szobába jól képen röhögtem volna az biztos. Aztán elküldtem volna, ha meg neki áll feljebb a fülénél fogva vágom ki.


A te házad, takarodjon. Hiába a jo viszony, ha a tesóm ilyen patkányt hozott volna haza rá is ráborítom az asztalt.

2021. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!