Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Idegesít a tesóm barátja jogosan?

Idegesít a tesóm barátja jogosan?

Figyelt kérdés
Mindig itt van ,de tényleg állandóan amikor itthon a nővérem ő is itt van ,de csak itt vannak a barátjánal egy napot nincsenek . A barátja megeszi a csokimat ,nem lehettek kényelmesen itthon például mindig kell lennie rajtam melltartónak fürdés után nem lehetek köntösbe pedig azelőtt csupaszon járkáltam itthon :(. Ja és hallom amikor sexelnek hangosan élveznek is ,de ez engem jogosan zavar? Nem akarom hallani a sexuális életüket . Anya azt mondja ,hogy a nővérem és meg kell értenem őt mivel szerelmes én megértem ,de mindig csak én alkalmazkodok a saját OTTHONONBA. Mit csináljak?
2021. okt. 8. 17:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
36%
Totál mindegy, kb elején le lehetett zárni, szülők háűza, innentől míg szülők engedik, addig járhat oda, pont.
2021. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
13%
És a nővérkédnek jó mellei vannak szerinted?
2021. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
95%

"Ez nem a SAJÁT otthonod, hanem a szüleidé!"


Khm, a kérdező otthon a, a nővére és a szülei otthona, max a szülei háza/lakása.

2021. okt. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
28%

Nem érdekelne, főleg, mivel ők is pont lesza., amikor hangosan szzexelnek.


Ja, és senki kedvéért nem viselek melltartót, hát hogyne, pláne nem otthon.

2021. okt. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
4%
Persze, hogy a kanos csávó rá is csorgassa a nyálát.. Fel kell fogatni a farokkal, hogy nem kívánatos napi szinten, a nővérkével meg hogy nem áll meg az élet ha nem minden nap fog faszt.
2021. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2021. okt. 9. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!