Jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés

Rosszul voltam ma délután

A férjemnek programja volt de nem olyan sürgős amit ne lehetne lemondani.

Erre itthagyott az 1 éves gyerekkel és elment a programra,én meg nagyon rosszul voltam! Még mostis nagyon magas a vernyomasom,szédülök fáj a fejem..

Jogosan esik rosszul hogy elment és nem mondta le?


júl. 24. 18:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Jogosnak jogos, de mondjuk szóltál neki, hogy ne menjen?
júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Igen, de sajnos ezt vele kell megbeszélned, reméljük sikerül belátnia hogy amikor neked az alapszükségleteid sérülnek akkor neki a csapat/család tagjaként inkább téged kéne támogatnia, nem pedig az extra szórakozást keresni. Persze ennek oda-vissza kölcsönösen kéne működni, de mindig az a fél szrik bele könnyebben akinek kevesebb a dolga.
júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Kérdezte hogy maradjon-e,azt mondtam hogy menjen ha akar.


Igen tudom én mondtam hogy mehet.


mondjuk én kérdezés nélkül le mondtam volna és nem érdekel mit monddott volna ha ő így van.


Azóta nem is ír hogy jobban vagyok- e vagy bármi...

júl. 24. 19:06
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
😂😂
júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon komoly rosszullét lehet, ha hisztizni van energiád.
júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Ezt te rontottad el Kérdező. A férjed nincs a bőrödben, ő nem érezheti amit te érzel. Ha azt akarod hogy maradjon veled, akkor azt kell mondani, hogy "Kedvesem, szükségem van rád, kérlek maradj itthon". Felnőtt nő vagy, már igazán megtanulhattad volna, hogy a férfiak nem értenek a női célzásokból. A férfinak konkrétan meg kell mondani, hogy mit akarsz.
júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

azt mondtam hogy menjen ha akar

Erre még nőként is azt mondom, hogy nem gondolatolvasó a pasid, így jártál :D

júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
Hát jogos is meg nem is. A férfiak nagyon egyszerű lények, ha azt mondod neki, hogy menjen nyugodtan, akkor nem fogja túl gondolni. Amúgy én magas vérnyomásos vagyok, mégis itthon vagyok egesznap 2 gyerekkel, mert a férjem dolgozik. Nem sírok, el sem mondom neki, hogy néha nem vagyok jól, mert feleslegesen nem akarom őt stresszelni. Túl lehet élni.
júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél be gyógyszert a fejfájásra és igyál kamilla teát, attól helyreáll a vérnyomásod.
júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%

Istenem ez a hülye női logika, és még te vagy mérges rá. Azt mondd, amit gondolsz, ne beszélj rébuszokban. (ÉS EZT ÉN NŐKÉNT MONDOM NEKED!) Ezt ítélem el legjobban a nemünkben. Most akkor edd meg azt, amit megfőztél.

[Nagyon magas vérnyomassal, szedüléssel meg jó lenne ha orvos látna, mert ilyen melegben alacsonynak kellene lennie, nem magasnak! Komoly baj is lehet a háttérben! Főleg, hogy kiskorúval vagy egyedül otthon.] Felelőtlenség volt ez részedről.

júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!