Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi alapján választottál...

Mi alapján választottál sportágat?

Figyelt kérdés
Mire írattad be?
máj. 4. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Karate. Én nagyon szerettem járni...ő kérte 5 évesen, hogy vigyem 😁

Azóta jár, most 17 éves fiú.

Egyébként nem a verseny karate, hanem az életmód része fogott meg... évente egy verseny van...az se kötelező.

máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Judo.


Az volt a terv, hogy amennyivel gyorsabb és vadabb a kisebb, annyival nagyobb és erősebb az idősebb, fiúk mindketten, ha majd össze is balhéznak, akkor sem ütik-rúgják a másikat, hanem összekapaszkodnak, ha meg esnek is, akkor fognak tudni esni.


Aztán ott maradtam én is. Most már én edzem a kezdőket, így természetesen a legkisebbeket is.


Az edzések változatosak tudnak lenni minden küzdősportban. Változatos mozgások, változatos feladatok, sokféle helyzet. Ügyesednek, bátrabbak lesznek, kontrollált körülmények közt tanulnak küzdeni, és közben megtanulják, hogy hogyan dolgozzanak együtt a társukkal (a gyakorlások, feladatvégrehajtások során), aztán pedig versenyen, küzdelemkor saját erejükre, ügyességükre, helyzetfelsimerésükre támaszkodjanak.

máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!