Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, ha egy 4 éves lány...

Normális, ha egy 4 éves lány annyit eszik mint egy felnőtt?

Figyelt kérdés

A 4 éves lányom majdhogynem többet eszik mint én.

Tegnap pl: reggeli egy tál fahéjas zabkása áfonyával, ebéd egy tál borsóleves, 2 db rántott sajt 2 szedőkanál petrezselymes krumplival és friss salátával, uzsonnára megevett egy túró rudit, egy natúr görögjoghurttal, vacsora 3 virsli egy pur pur zsemlével, uborkával, paprikával, paradicsommal, sajttal, lefekvés előtt még egy kis bögre kakaó


Ma reggeli 2 tükörtojás, egy kiflivel, paprikával, kecskesajttal

Tízóraira egy kis tál tápiókapuding gyümölcsel, ebédre egy tál borsóleves, 1 nagy szelet grill tarja grill zöldséggel, tejfölös ubisalival, délután meg Mekibe mentünk ahol megevett egy halas burgert, egy kis sült krumplit, egy Vitatigris pürét (Happy Meal) majd egy sima fagyit és még vacsorát is biztos kér ma, ezer %


Én pl nem eszek ennyit, a férjem aki 190/88 eszik kb ennyit.

Ez normális lehet? Nem terheli a gyomrát meg? Nyugtassatok meg, hogy más gyerek is eszik ennyit.


Amúgy nem kövér, 107 cm 17 kg, 4.5 éves


2023. jún. 11. 16:31
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és a Meki téma, mielőtt valaki nekem esik, másodjára voltunk idén, nem járunk ilyen helyekre állandóan.
2023. jún. 11. 16:32
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

A hús ésa zóldségbe nincs sok ch pl

A reggeli meg a vacsi ott a kenyérbe van ch az sesok..

Amekiskajaott picit tényleg sokvolt

De az egyszeri alkalom

2023. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Ebed se sok a leves..ott nem volt második pl..
2023. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
Nem normális. Emelkedett inzulinnál jellemző ez. Volt erősebben mostanság beteg ez a kislány? mert ha igen, menjetek el gyerekendokrinólógushoz, a házidokitól meg kérj PM UH-ra beutalót. Szinte biztos, hogy gyulladásban van a PM-je. Ami csak UH-al látható. Ne hagyd magad lerázni. Inkább egyen egy nega eredményed, mint egy pozitiv ami nincs kezelve.
2023. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Volt márciusban kórházban 1 hetet, mandulagyulladás miatt, majd azóta volt még 1* mandulagyulladása és fülgyulladása. De amúgy régen is hasonlóan evett.
2023. jún. 11. 16:47
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Be ne magyarázzátok már, hogy beteg egy jóétvágyú növésben levő gyerek..
2023. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Én mondjuk nem nő vagyok, de 4-5 évesen 4 nagy karéj hagymás zsíroskenyeret, vagy 4 virslit vagy épp 4 tojást megettem vacsira, És még csak dagatt sem voltam. Lehet ez normális.

Ma meg nem tudok ennyiket enni egy étkezésnél.

2023. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Re geteget mozognak, kell is nekik az energia,nincs semmi baj az étvágyával, és nem is eszik olyan sokat, a férjed eszik keveset.
2023. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2023. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
De örülnék, ha ennyit enne a lányom 🤩 nem kell mindenben problémát keresni
2023. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!