Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak az en fiam nem bolint...

Csak az en fiam nem bolint igent a fejevel ? 2,5 eves, hiaba mutatom nem csinalja

Figyelt kérdés

#gyerek #bólogatás #Bolintas #Igen,nem
2022. jún. 2. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
A lányom soha nem bólintott.
2022. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni nem tud? Minek bólogasson, ha mondani is tudja?
2022. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Miért KELLENE bólintania??? Semmi értelme hülyeséget tanítani neki!
2022. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi idősen a fiam a szemöldökével, a lányom az állával imitálta a fel-le mozgást, amikor igenlően válaszolt. (De gyakrabban mondták már szavakkal: persze, okés, igen.)
2022. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem elég, ha mondja? Az én lányom azt mondja: 'de!' 🤣
2022. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se bólogat, egyszerűen csak mondja hogy igen vagy rendben vagy oké. Te mindig bolintasz? Mert én nem.
2022. jún. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem beszel, elfelejtettem hozza tenni, bocsánat.
2022. jún. 3. 07:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem szokatlan, hogy ennyi idősen nem jelzi az igent, vagy mégis szokta valahogy mutatni? Ez nagyon alap és többnyire még a beszéd előtt megjelenik, 1,5 évesen már biztosan, hogy valahogy az igent nemet kifejezze.

Esetleg a fejlesztoben nem mondtak valamit? Gondolom a megkésett beszédfejlodes miatt kell járni vele valahova.

2022. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Majdnem 3 éves a fiam. Korábban napi kb 1000x mondta, hogy igen, most inkább a fejével bólintja, ritkábban mondja 🤷‍♀️

Voltatok valamerre amiatt, hogy még nem beszél? Hallásvizsgálat?

2022. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!