Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy kisgyerekeket veszélyez...

Ha egy kisgyerekeket veszélyeztetnek akkor hol tudom jelezni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Rendszeresen autòsülés nélkül szàllítjàk vagy ölben vagy csak ùgy az ülésen.A gyerek kb 2 éves max 3. Nem vagyok egy spicli alkat tényleg, de ez nagyon veszélyes dolog, és ennyire nem veszik komolyan. És nem egy lepusztult kisebbségi csalàd hanem dolgozò àtlag vagy kicsivel àtlag alattinak tünnek.

2022. márc. 18. 07:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Első körben talán a védőnőjüknek jelezhetnéd. Őt a lakcímük alapján tudod kikeresni online.
2022. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Veszélyes, de pont nem az a kategória, ami miatt ilyen tortúrának kéne kitenni a családot, hanem az, amit te is elmondhatsz nekik. Ha kedvesen nem értik meg, akkor akár picit meg is febyegetheted őket, hogy feljelentést teszel, de ennyi. Ha amúgy szeretetben nő fel a gyerek, még ha bokondok is a szülei nem érdemlik meg, hogy emiatt meghurcolják őket.
2022. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
(Bocs így szemüveg nélkül reggel még nem látok, de remélem olvasható)
2022. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Épp az a baj, hogy nem akarom bàntani öket tehàt úgy feljelenteni szò szerint de valahogy aki erélyesen szòl akire hallgatnak?

Én nem vagyok csak egy falubeli ismerös.

2022. márc. 18. 07:59
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ez a kutyát nem érdekli. Rengetegen nem ültetik ülésbe a gyereket.
2022. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha nagyon precízek akarunk lenni, a gyerekülések döntő többsége nem menne át az adac teszten (értsd, hiába van, olyan, mintha ott se lenne) , csak a drágább típusok, márpedig ahogy én látom, a többségnek nem egy felsőkategóriás ülés van a kocsijában. Mégse veszik elő őket se, hogy veszélyes, pedig az. Szóval belekotnyeleskedhetsz, ha nagyon akarsz, de legyünk őszinték, kva felesleges...
2022. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Tudós mennyibe kerül egy gyerekülés? Az nem lehet, hogy egyszerűen csak nem fér bele?
2022. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Egy gyerekülést venni azért kevesebb anyagilag, mint temetést rendezni.

Meg ha a gyerek meghal vagy súlyosan sérül, akkor nem hiszem, hogy sok vígasz, hogy a gyerekülés árát megspórolták.

2022. márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Kérdezö: vagy beszélj velük, vagy tegyél egy levelet a potaládájukba, amiben felhívod a figyelmet arra, hogy így a gyereket életveszélynek teszik ki. És utólag nem segít semmit, jphy erre nem si gondoltak.


A fö gond egyébként, hogy az emberek nagy többségének fogalma sincs a fizikáról, és hogy akár csak egy kisebb ütközés esetén is mi történik egy nem bekötött gyerekkel.

2022. márc. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
7: akinek nem futja gyerekülsére, akár egy használt darabra is, az tényleg NE válllajon gyereket mert ott más dolgokra sem fogja futni.
2022. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!