Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy kisgyerekeket veszélyez...

Ha egy kisgyerekeket veszélyeztetnek akkor hol tudom jelezni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Rendszeresen autòsülés nélkül szàllítjàk vagy ölben vagy csak ùgy az ülésen.A gyerek kb 2 éves max 3. Nem vagyok egy spicli alkat tényleg, de ez nagyon veszélyes dolog, és ennyire nem veszik komolyan. És nem egy lepusztult kisebbségi csalàd hanem dolgozò àtlag vagy kicsivel àtlag alattinak tünnek.

2022. márc. 18. 07:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
10, azért látunk ezer meg egy példát, hogy sokan nem így gondolkodnak.
2022. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

6 Egy gyerek életéröl van szò, ez nem a felesleges beleszòlni kategòria azért.


7 kb 2 milliòs autòra és màsra futja csak épp gyerekülésre nem? Nem mélyszegény csalàd és a biztonsàg fontosabb lenne.



Én se balhét akarok csak egyszerüen roszz nézni ezt féltem a gyereket. Nekem màr volt autòbalesetem lehet ha nekik is lett volna, nem lennének ilyen lazàk.

2022. márc. 18. 08:48
 13/14 A kérdező kommentje:

13 Nem a faluban lesem hanem történetesen egy helyre járunk és látom. Nem t követem elhiheted.Meg írtam is ,hogy nem feljelenteni akarom vagy hasonló hanem,hogy valaki rászóljon vegye észre magát.

Szerintem meg az az undorító akinek ez helyes dolog! Te akkor is félrenéznél ha melletted valakit leütnek éppen és összeesik?

2022. márc. 18. 11:43
 14/14 anonim ***** válasza:
35%
6-sal értek egyet, semmi közöd hozzá. Ha a rendőr látja, úgyis megbünteti őket.
2022. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!