Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adjak tabletet a kezébe, vagy...

Adjak tabletet a kezébe, vagy korai?

Figyelt kérdés

2,5 éves a kisfiam. Szo volt a karacsonyi ajandekokrol, a nagymama felvetette a tabletet (mindkettö raadasul). En telefon-es tablet ellenes vagyok, a ferjem szerint manapsag mar hatrany, ha nem ertesz hozza, söt a gyerekek az altalanost mar azzal kezdik. Persze mindez meg nagyon messze van, de valahol egyetertek vele, masreszt ellenzem a dolgot. Hozzateszem szokott tv-t nezni, a telefonunkon is jatszik neha egy applikacion. Van rengeteg könyve, minden nap olvasunk, sokat jatszok vele es waldorf oviba jar (ott csak termeszetes anyagokbol keszitett jatekokkal jatszik). Tudom, ha egyszer a kezebe kerül a tablet nincs megallas, de ahogy a tv-t, gondolom ezt is lehet szabalyozni. Mit gondoltok? A tragar/ kioktato kommentelöket kerem lapozzanak.

Szep hetveget nektek!



2021. nov. 27. 13:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
35%

2,5 éves gyereknek semmi szüksége tabletre. A férjed mondása meg akkora hülyeség. Mi se születtünk bele a tabletezésbe és mégis tudjuk használni. Az meg hogy 3 gombot nyomkod, az nem használat.


(Bocs, de 2,5 évesen óvodás? Pláne Waldorfban, ahol inkább a 4 éves kor környékét jobban preferálják?)

2021. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
77%

4 éves fiamnak se adok ilyet a kezébe nem hogy egy 2,5 évesnek! Tévézni is 3 éves elmúlt amikor nézhette napi fél órát max. Értem én , hogy a mai világban sok családban ez dívat, sajnos...de mégis mi szükség van rá kisgyerekeknek??!! Annyi sok értelmesebb fejlesztő játék van helyette!

Igazából te is ellenzed,akkor meg nem is értem a kérdésed.

2021. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!