Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem korai még ez a fajta...

Nem korai még ez a fajta akaratosság?

Figyelt kérdés
Két hét múlva lesz egy éves a lányom, pár napja kezdte el, hogy ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, akkor harap, karmol, markol, rúgdos... Meg ha felveszem a hóna alatt, és ő nem akarja, akkor kinyújtja a kezeit hogy végképp leejtsem... Hát párszor már majdnem ki is ugrott a kezemből... Nektek ez mikor kezdődött, ha volt ilyen? 🤔 Jövő héten lesz a státusz, majd rákérdezek ott is...
2021. febr. 7. 13:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Miért akarod állandóan felvenni? Teljesen fölösleges, hagyd békén a gyereket.
2021. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Oké... Akkor etetem, pelenkázom, altatom a földön. Köszönöm, mester!
2021. febr. 7. 14:18
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Öszintén szólva négy gyereket felneveltem, de eszembe sem jutott, hogy az etetéshez, pelenkázáshot, altatáshoz a gyereket úgy vegyem fel, hogy neki kellemetlene legyen!

Etetéshez beültettem öket a gyerekszékbe, pelenkázni tényleg lehet akár a padlón is vagy egy heverön, stb, altatni meg az ágyba tettem öket. Nem kellett tartogatni öket, fél pillanat, mire odatettem öket, ahová kell.

2021. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem vagy vele következetes az első perctől fogva annak ez az eredménye.
2021. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem, hogy miről beszéltek... Ti akkor soha nem vettétek fel a gyereket? 🤔 Mindent a földön, ő mászott be az etetőszékbe, meg a kiságyba?
2021. febr. 7. 14:31
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Az én fiam már 4 hósan is úgy szopott, hogy mart és ütött. Mi ha felvesszük egyből üt( nem hagyhatom a kádba reggelig) meg nem akar oda menni ahová kell akkor is felveszem és kapunk is. És lassan 2 éves és nem igazán változik a helyzet.
2021. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Itt most nem arról van szó, hogy fel van-e véve vagy nem. Azt szokta meg, hogy mindig az van amit ő akar, hogy ő a főnök. Semmiféle tekitélyed nincs és ez most már problémát is okoz, ahogy kezd kinyílni a tudata. Tipikus körbeugrált első gyerek.
2021. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6os,köszi, értelmes válasz, bár nem örülök neki :D

7es,tévedsz, csak próbálkozik, de én nem szoktam engedni neki semmiben, szóval ez sem talált...

2021. febr. 7. 14:41
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyébként valahogy mindig elfelejtem, hogy itt a gyakorin csak tökéletes anyukák vannak, tökéletes gyerekekkel, akik egyszer sem hisztiztek életükben. 🤭
2021. febr. 7. 14:55
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém 8 hónapos korában már csinálta,de csak pár hónap volt ez a közelharcos pelenkazas meg ilyenek.Foldon pld nem pelenkáztam mert onnan elmaszott állandóan,a kakás hatsoval is.Legyel következetes tényleg,de ez is csak egy korszak.Kitartas!😊
2021. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!