Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen cseréltétek le...

Mennyi idősen cseréltétek le a hálózsákot takaróra? Szerintetek nálunk korai vagy sem?

Figyelt kérdés

2.5 éves. Hálózsákban alszik pici kora óta. Szereti, azzal sincs gondja, hogy ébred, átjöjjön a másik szobába, ügyesen sétál benne.

A férjem mondogatja, hogy kapjon helyette takarót. De egész éjjel alszik, nem ébred, viszont sokat forgolódik, mocorog. Szerintem kb fél óra alatt lerúgná és nem húzná vissza magára. Inkább talán felébredne, hogy fázik, ezt nem tudom. Mindenesetre én nem szeretnék éjjel alvás helyett átrohangálni, hogy betakargassam...

Nálatok mikor és hogy volt ez a váltás?



2021. nov. 15. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én délutáni alváshoz csak egy vékony takarót rakok rá, így meg tudom figyelni, mikor takarja már be saját magát. Ha nappal megy neki, éjjel is menni fog majd. Neked is javaslom :)
2021. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
21 hónapos a lányom. Éjjel betakarózik magától, nem hogy lerúgja... Amúgy sima lábnélküli pizsoma van rajta. Az miért nem jó?
2021. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
A fiamnak tipegő hálózsákja van. Annyit forgolódik, hogy sosincs rajta takaró, viszont ha meg magára tekeri akkor idegállapotba kerül. Januárban lesz 2. Nyáron elég volt a takaró, mert gyakorlatilag a nélkül aludt és kész. De most már kell a tipegő hzs mert fázik.
2021. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
1 percig nem volt hálózsákja.
2021. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

2 hónapos kora óta nincs hálózsák csak takaró

Nekem is lerúgja sokszor

De meleg van, fel van öltöztetve, semmi baja nem lesz ha nincs rajta takaró

2021. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
4,5 éves tipegő hálózsák😁
2021. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Sosem volt hálózsákja. Felvan öltöztetve rendesen és nem fázik ha lerúgja magáról
2021. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Egyik sem aludt soha abban
2021. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
2 évesek, most is tipegő hálózsák van és jövőre is azt veszek.
2021. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

2.5 múlt 19 fok van a hálóban, nem öltöztethetem fel, mert leizzad, a hálózs@kot akkor adom rá amikor már elalszik.

A takarót lerugja, idegesíti.

2021. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!