Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 napos kirándulás az osztálly...

5 napos kirándulás az osztállyal 8 évesen?

Figyelt kérdés

Most voltam szülőin, ahol bejelentettek, hogy a 2.osztalyos lányom májusban az osztállyal 5 napra kirándulni megy ( erdei iskola ).

Engem ez sokkolt! Nem is a közelben lennének, hanem 300km-re.

Ti elengednétek? Soha nem aludt meg sehol, csak mamaval aki mellettünk lakik és csak 1 éjszaka volt.


2021. szept. 7. 19:08
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
59%
Én elmentem kísérőnek, mert kellett az is a táborhoz. Ellenkező esetben nem engedtem volna, pláne nem 300 km-re. Nem hiszem, hogy közelebb nincs erdei iskola, nagyon sok van az országban.
2021. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Nem mehet kísérő..
2021. szept. 7. 19:11
 3/57 anonim ***** válasza:
87%

Belegondolva én sem biztos, hogy engedném, bár emlékeim szerint 2.ban én is mentem egy egész hétre (szombattól szombatig) ugyanígy erdei iskolába, és semmi gond nem volt. Más kérdés, hogy kb 3 nap után már mindenki haza akart menni és az anyját hiányolta.


Ugyanakkor ha az osztályából mindenki megy, csak ő nem, akkor azért fog haragudni, mert ő meg kimarad. Én beszélnék a többi anyukával, hogy nekik mi a véleményük erről, hátha segít döntésre jutnod.

2021. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
A lányom nem szeretne menni. Ahogy hazajöttem megkérdeztem.
2021. szept. 7. 19:13
 5/57 anonim ***** válasza:
81%
Akkor igazából ennyi, ez a lényeg. Biztos nem kényszeríteném.
2021. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Igazából én elből elvetettem a dolgot. Baromi messze lesznek, ismerem a gyerekem, és tudom hogy nem bírná nélkülünk. Pláne hogy itthon a tesoja ( most nagycsoportos ) de ahogy hazajönnek ( nem napközis egyik gyerek sem ) onnantól másnap reggelig együtt vannak, együtt alszanak stb.

Sőt december közepén jön a kisöcsi hozzájuk. Az is “nehezíti” a dolgot..

2021. szept. 7. 19:25
 7/57 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy igazából érdekelt volna ki mit tenne ilyen helyzetben, engedne vagy nem. Kocsit tartok tőle, hogy csak én vagyis mi párommal vagyunk ilyenek, hogy ennyire féltjük.
2021. szept. 7. 19:30
 8/57 anonim ***** válasza:
73%
Ez kötelező? Igazolnod kell?
2021. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
41%
Én biztos nem engedném el a lányom ennyi idősen, függetlenül mindenki mástól.
2021. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
87%
Május még messze van. Addig sokat komolyodhat. Kimaradni egy ilyen buliból pedig nem jó. Mindenki meséli majd az élményeit, csak ő nem. 5 nap nem a világ vége.
2021. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!