Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kellett volna kezelnem...

Hogyan kellett volna kezelnem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nagybevásárlásnál pakolunk ki a párommal a kosárból a szalagra hogy fizetnénk, körülöttünk/utánunk több száz ember, és a 6éves kislányunk elkezdi nézegetni a szalag feletti polcot. Ott ugye többnyire édességek vannak, esetleg rágó/sebtapasz/pillanatragasztó/óvszer.

Utóbbit a lányom ahogy kiszúrta, egyből nyúlt érte 🙄

Mögöttünk a tömeg csak őt figyelte, (én meg kínomban megpróbáltam magam megölni úgy, hogy nem veszek levegőt) erre jön a jó hangos, szinte már üvöltő kérdés: anyaaaa nézd milyen jó, megveszed nekem? Csak annyit tudtam kisziszegni a számon halkan, hogy tedd vissza rögtön.

Hát mivel fogalma sem volt róla hogy miaz, nézegeti még mindig.. Elkezdte betűzni.. ÓÓÓ.. VV.. Sz na ekkor gyorsan kikaptam a kezéből.

Azért nem előbb mert tele volt mindkét kezem azzal ami már nem fért a kosárba, apuka meg nem figyelt mert pakolt kifele.

Hogyan kellett volna ezt kezelnem?Ez nagyon ciki volt. Még mindig sokkos állapotban vagyok 🙄😵🤯



2021. márc. 17. 11:41
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Vegyétek észre, hogy a kérdező azért hozta össze ebben a sztoriban a "kislány" és a "szexualitás" témákat, mert ez izgatja és valós sztorikra vágyik a fantáziáihoz.
2021. ápr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!