Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kellett volna kezelnem...

Hogyan kellett volna kezelnem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nagybevásárlásnál pakolunk ki a párommal a kosárból a szalagra hogy fizetnénk, körülöttünk/utánunk több száz ember, és a 6éves kislányunk elkezdi nézegetni a szalag feletti polcot. Ott ugye többnyire édességek vannak, esetleg rágó/sebtapasz/pillanatragasztó/óvszer.

Utóbbit a lányom ahogy kiszúrta, egyből nyúlt érte 🙄

Mögöttünk a tömeg csak őt figyelte, (én meg kínomban megpróbáltam magam megölni úgy, hogy nem veszek levegőt) erre jön a jó hangos, szinte már üvöltő kérdés: anyaaaa nézd milyen jó, megveszed nekem? Csak annyit tudtam kisziszegni a számon halkan, hogy tedd vissza rögtön.

Hát mivel fogalma sem volt róla hogy miaz, nézegeti még mindig.. Elkezdte betűzni.. ÓÓÓ.. VV.. Sz na ekkor gyorsan kikaptam a kezéből.

Azért nem előbb mert tele volt mindkét kezem azzal ami már nem fért a kosárba, apuka meg nem figyelt mert pakolt kifele.

Hogyan kellett volna ezt kezelnem?Ez nagyon ciki volt. Még mindig sokkos állapotban vagyok 🙄😵🤯



2021. márc. 17. 11:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom, ez felnőtteknek való. Kérlek, tedd vissza!


Kb így.

2021. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%

Jezusom... te se vagy érettebb szinten mint a 6 éves.

Mi volt olyan marha ciki?

Kutya nem nézett titeket vószínűleg...

Na és ebből mit kell ilyen drámát csinálni hogy látott egy óvszert?

Mondhattad volna azt is hogy rágó, vagy hogy az nem neki való és pont.

2021. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen. Éltem is át, meg láttam is ilyet.

Amikor velem történt meg, akkor annyit mondtam neki, hogy "Te már megkaptad, amit kértél. Különben is, az nem neked való."

Amikor meg idegen csinálta ezt előttem, pont lesz.rtam, hogy mit mond anyuka. Mert szerintem a legtöbb embernek ez nem ciki. Az a ciki, hogy te ennyit kattogsz ezen és valójában ez teszi nevetségessé az egész helyzetet (a boltban is). 🤦🏼‍♀️

2021. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad kívül senkit nem érdekelt.

Nem volt ciki.

Mondhattad volna, hogy az felnőtteknek való, majd otthon megbeszélitek, válasszon valami mást, pl itt ez a bounty vagy epres rágó, melyiket szeretné?

Ha már tud betűzni, akkor nem olyan pici hogy ezt ne értse.


Örülj neki hogy nem azt kezte taglalni, miért büdös a néni aki előttetek áll a sorban... az óvszeres még mindig jobb, hiszen nyilván nem tudja mi az, pont ezért nem volt fele annyira se ciki mint gondolod. Más kérdés, hogy Te mint felnőtt ember férjjel, nagyobb gyerekkel miért tartod az óvszer témát ennyire durvának mikor lassan úgyis elkezdhetsz ilyen témákról beszélgetni a gyerekkel a saját szintjén, hogy 10 év múlva ne itt kelljen kérdezgetnie hogy ha WC papírral kitörölte a hüvelyét ugye nem lehet terhes meg hasonlók.

2021. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...Hát röhögtem volna egy jót, hogy kislányom, ezzel te nem tudsz még szerencsére mit csinálni, tedd vissza szépen és kész.


Mi volt ebben olyan kínos? Ki bámult titeket? Ha előttem játszódott volna le a jelenet, azon is max. röhögök egy jót, de eszembe nem jut bár mint gondolni a kislányról vagy a szülőktől.

2021. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 kicsibarany ***** válasza:
100%
Mi volt ebben a kellemetlen? Teljesen normális viselkedés a gyerektől.
2021. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%

Ennyire gyerekes vagy és gyereket nevelsz? Hat ebben a sztoriban aztan semmi sincs. Látta 10 ember hogy a gyereked levett egy doboz gumit és nézegette? Hat uristen. Ebben a sztoriban csak te vagy a gáz.

Annyit kellett volna mondanod, hogy kislányom, az nem neked való, tedd vissza. Ha megkérdezi mi az, akkor meg megmondod neki, hogy a kocsiba megbeszelitek. Nem ártana ám felnőni. Hogy fogod így szerencsétlent felvilágosítani?

2021. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki ahogy te reagáltad/reagálod. Egy jót nevettek rajta apukával, és kész a hét vicce. Nem is értem.
2021. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣 fú, de gyerekes vagy, kérdező...
2021. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
55%

Én simán megvettem volna, ha hiszti van a láthatáron.

A dobozt nekiadtam volna, a tartalmára meg (otthon) azt mondtam volna, hogy egészségügyi termék, elrakom a gyógyszerek közé. Aztán mikor alkalom van rá elhasználnám.

2021. márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!