Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kellett volna kezelnem...

Hogyan kellett volna kezelnem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nagybevásárlásnál pakolunk ki a párommal a kosárból a szalagra hogy fizetnénk, körülöttünk/utánunk több száz ember, és a 6éves kislányunk elkezdi nézegetni a szalag feletti polcot. Ott ugye többnyire édességek vannak, esetleg rágó/sebtapasz/pillanatragasztó/óvszer.

Utóbbit a lányom ahogy kiszúrta, egyből nyúlt érte 🙄

Mögöttünk a tömeg csak őt figyelte, (én meg kínomban megpróbáltam magam megölni úgy, hogy nem veszek levegőt) erre jön a jó hangos, szinte már üvöltő kérdés: anyaaaa nézd milyen jó, megveszed nekem? Csak annyit tudtam kisziszegni a számon halkan, hogy tedd vissza rögtön.

Hát mivel fogalma sem volt róla hogy miaz, nézegeti még mindig.. Elkezdte betűzni.. ÓÓÓ.. VV.. Sz na ekkor gyorsan kikaptam a kezéből.

Azért nem előbb mert tele volt mindkét kezem azzal ami már nem fért a kosárba, apuka meg nem figyelt mert pakolt kifele.

Hogyan kellett volna ezt kezelnem?Ez nagyon ciki volt. Még mindig sokkos állapotban vagyok 🙄😵🤯



2021. márc. 17. 11:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
91%

Én is úgy szoktam bevásárolni menni, hogy több száz társammal meredten bámuljuk, hogy mit csinálnak a gyerekek a bevásárlókocsiban.

Senki sem nézett benneteket. Olyan vagy, mint egy 13 éves, akinek minden gáz meg égő. Én is csodálkozom, hogy volt már részed szexben.

2021. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
68%
Bennem am felmerült, hogy ez kamu :D.
2021. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Röhejes vagy, kérdező...


Értelmileg akár a gyereked, dedós szint.

2021. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként te sohasem vettél még kotont, gondolom, és a tampont is álruhában. Ennyire ne légy prűd ;)
2021. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Tampont is álruhában. Siiiiiirok 🤣🤣🤣🤣
2021. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
82%
A lényeg, hogy hiába írtunk többen is, a kérdező "eltűnt, mint Petőfi".
2021. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy sikerült kínjában tényleg megfullasztania magát xD.
2021. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
77%
Lehet. 😁
2021. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel jól elérted, hogy ha majd tényleg kell neki, akkor ne merje megvenni a boltban, mert anya is sokkot kapott tőle, hogy milyen ciki. Én sem értem, mi volt ebben a ciki. Számára nem jelent semmit, csak egy doboz. A felnőttek a boltban meg tudják, hogy mire való. Akkor kinek ciki ez, rajtad kívül?
2021. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Tudom ez nehéz de ne érdekelne másnak a véleménye megtörtént mivel a lányos nem tudta mi az hát cső, ezzel szerintem nem kell foglalkozni.
2021. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!