Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SOS. Felek a szextol, mit...

SOS. Felek a szextol, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Lassan 2 eve van baratom es még nem fekudtem le vele.

Rettwgek a teherbeestol, folyton ezt hallgattam anyaektol, mamaektol, hogy terhes leszek. 18 evesek vagyunk.


2015. aug. 12. 17:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem lesztek betegek se furcsak ha vartok vele

nem kell sietni megjon ra az igeny idovel

turelem es ido kerdese

en is ajanlom a dupla vedekezest a fiu ovszerrel a lany gyogyszerrel vedekezzen

2015. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy féltem mint a kérdező. Kövezzetek meg, de 15 éves korom óta tablettát szedek. Ez a kis tabletta és a párom volt aki eloszlatta a félelmeimet. Gumival nem mertem tabletta nélkül. Hatalmas nyugodtságot tud adni, nem hízol, bajod nem lesz tőle. 18/L
2015. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2ev szex nelkul es meg veled van???😂 adj halat az egnek hogy ilyen rendes baratod van! A terhessegtol rettegsz.... Nem ertem.Oke hogy ezt hallottad de nem lehetsz olyan erzekeny hogy ennyire komolyan veszed.Mar szinte felnott vagy,ott a vedekezes...
2015. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, én futva menekülnék tőled.
2015. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Sokan nem fekszenek le a barátjukkal, mert ezt a házasságra tartogatják. Nem lesz tőle semmi bajuk, sőt. Persze ez egyéni döntés kérdése.

Ha nincsenek ilyen megfontolásaitok, nem azért akarsz lefeküdni a fiúval, mert ciki szűznek lenni, igazán vágysz az együttlétre, méghozzá pont ezzel a fiúval, és tényleg csak a terhességtől félsz, beszélj orvossal, és ha ez nem elég, akár pszichológussal is. Átlagos esetben a terhességtől való félelem oldásához elég szokott lenni, hogy az ember védekezik, méghozzá a legbiztonságosabb módszerek kombinációjával. A "természetes családtervezést" egyelőre felejtsd el!

2015. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne hagyd, hogy a sok nem túl okos elhitesse veled, hogy egy nőnek kötelező széttennie a lábát, ha meg akarja tartani a nagyszerű hímjét. Ha a barátodnak ez nem probléma, akkor ne hagyd, hogy az itteni arctalan válaszolók nyomást gyakoroljanak rád. A te tested, a te döntésed, és semmit nem kell megtenned, ami számodra bármilyen módon kellemetlen! Nem kötelező a házasságig őrizgetni a szüzességedet, de ha mégis így döntesz, senkinek semmi köze hozzá az égvilágon.

Aki lenéz a félelmed miatt, az szégyellheti magát.

De ettől függetlenül a félelmed, ha nem is indokolatlan, de túl erős. Biztos vagyok benne, hogy megkeseríti az életedet, ezért javasolnám, hogy keress fel egy szakembert.

Anyukádék meg a mamádék részéről meg igazán nem szép, hogy rémisztgetnek és ilyen erős gátlásokat építenek ki benned. Tudniuk kéne, hogy mennyire tönkreteheti egy fiatal lány lelkivilágát az ilyesmi. Valószínűleg teljesen életképtelen gyereknek néznek. Ideje lenne elhinniük, hogy már nem vagy 12 éves.

Ismétlem, szerintem keress fel egy jó nőgyógyászt, és/vagy egy szexuálpszichológust. Hidd el, segítene.

2015. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Bocs, kiegészítés:

Ha meg probléma a barátodnak, akkor nem ő a Nagy Ő. Félmegoldásokkal meg ne érd be.

2015. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell tőle félni.

én is félek a nőgyógyászhoz menni,de nem kivégzésre kell menni hanem egy orvosi vizsgálatra.én szedek gyógyszert és mellette megszakításosan védekezünk. több mint egy éve és semmi baj nem volt eddig.de én is parázok,mert elvileg tabi és terhesség mellett megjöhet a vérzés..úgyhogy minden hónapban csinálok egy tesztet..ennyi

de szerintem 18-19 évesen már egy több éves kapcsolatban normális a szex,nem ördögtől való dolog..elmélyíti a kapcsolatot,egyfajta láthatatlan köteléket ad szerintem.. de tényleg azzal jó megtapasztalni akit szeretünk és megbízunk benne.de 2 év után már csak megbízol benne.próbálj feloldódni és beszélgetni erről a barátoddal és lassanként haladni.

és legalább 2 féleképp védekezzetek akkor

2015. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!