Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, nagy bajban vagyok,...

Anyukák, nagy bajban vagyok, mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés

Meggylevest főzök,és sikerült lesuhintanom a gyönyörű fehér,horgolt függönyt a szép piros meggylevessel.

Anya nincs itthon,19re jön meg,ha ez addig nem tűnik el onnét,akkor nekem végem! :D Nagy kreativitással a foltos részt levizeztem,és kisúroltam fehérítő mosóporral az ujjammal,ezek után viszont elszíneződött sárgára.


Ki lehet szedni valamivel?? Mivel?? Vagy kezdjem el ásni a sírom???


Köszönöm előre is!


2015. júl. 22. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyud hogy mossa azt a függönyt? Mindenképpen szedd le, és áztasd be legalább hideg vízbe.
2015. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
vanish,és áztatni hideg vizben!
2015. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Mosószappannal próbáld meg. Talán még segíthet. De ha bevallod anyudnak az igazat nem hiszem hogy haragudna. Végül is az csak egy tárgy. Vagy ő másképp gondolkozik?
2015. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésre a választ nem tudom, de az utolsónak mondanám, hogy én is le lennék cseszve rendesen, ha leöntöttem volna meggylevessel a terítőt :D

kitartást kortárs! :"D

15/L

2015. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Hát bocs, én egyszer belevágtam a függönybe, mert kalimpáltam az ollóval, egy rossz szót nem kaptam. 15 évesen virslit főztem másfél órán keresztül, mert kimentem és elfelejtettem, a fehér edény korom fekete lett, nem beszélve arról, hogy minden füst szagú lett. Csak annyit mondott anyám, még jó, hogy nem gyulladt fel a lakás. Nem beszélve a törött csillárról amit takarítás közben vertem le a seprűvel.


Soha életemben nem kaptam ki, azért mert valamivel történt valami.


Megnézték, hogy bennem esett-e kár, pótolták a töröttet, és annyi. Mi értelme van egy összekent függöny miatt összeverni egy gyereket? Nem a tárgyak számítanak, hanem az emberek!!! 32 éves vagyok és én sem fogom félelemben nevelni a gyerekemet! Balesetek mindig előfordulnak, és mégsem lettem rossz ember, mert nem szidtak össze érte, szóval erről ennyit!

2015. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez nagyon szép, de nem hiszem, hogy sokat segít a kérdező vagy az előtted lévő válaszoló anyjával. (Mint ahogy az enyém is leüvöltené a fejem, ami azt illeti.)
2015. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mosószodás vízben áztatni (DM, rossmann, stb, boltokban a mosószeres részlegen keresd, kis csomag 3-500 Ft, sokáig elég!)- nem írtad, mekkora a függöny, de a vizes anyagra is tehetsz és úgy hagyod állni, majd beáztatod olyan meleg vízbe, amit csak elbír- kb. 3-4 evőkanál mosószódát tehetsz bele


Azért anyaként mondom, hogy nem tudnám ilyenért bántani a gyerekem- ok morcos lennék, de a függöny csak egy tárgy- te meg nem direkt csináltad.

15 évesen szerintem az is becsülendő, hogy főzöl és megkíséreled elhárítani a kárt.

Ha édesanyád ezért leordít, mutasd meg neki kérlek a válaszom és nagyon gondolkodjon el azon, hogy megéri-e kiakadni ezért.

Minden jót: egy 37 éves anya

2015. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok! Kaptál büntetést?
2015. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem,csak röhögött rajta egy jót,és mondta,hogyha nem szólok,észre sem veszi,hogy így S.O.S-ben mostam ki,és hogy történt vele valami :D

Azóta a világhírű meggylevesem a téma,annyira jó lett elmondása szerint,hogy ha a függönyt úgy hagyom,akkor is megbocsátja! :D

2015. júl. 25. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Na latod! Kar volt parazni! :) Mostmar tudod, ha legkozelebb ilyesmi lesz nem kell felni anyudtol! Batran allj ele es mond el! :)
2015. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!