Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SOS. Felek a szextol, mit...

SOS. Felek a szextol, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Lassan 2 eve van baratom es még nem fekudtem le vele.

Rettwgek a teherbeestol, folyton ezt hallgattam anyaektol, mamaektol, hogy terhes leszek. 18 evesek vagyunk.


2015. aug. 12. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A szextől nem kell félni, csak körültekintően csinálni.

Ha normálisan védekezel, nemcsak a terhességtől véded meg magad, de akár sok betegségtől is.

Először tájékozódj, utána szexelj.

2015. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor csináld, ha szeretnéd. Ha ezzel a csávóval szeretnéd. Lehet, hogy két éve együtt vagytok, de ha nem érzel úgy iránta, ne tedd.
2015. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Ha még félsz a szextől akkor még nincs itt az ideje. Csak akkor feküdj le valakivel amikor már teljesen biztos vagy benne.Ha használtok óvszert amit előtte leellenőriztek (beleöntötök vizet és ha nem folyik ki egy csepp sem akkor használhatjátok) akkor nem lehet baj. :)
2015. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem errol van szo, inkább teherbeestol felek, sot inkabb rettegek
2015. aug. 12. 18:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Íme, a rendkívül bölcs iskolai "felvilágosítás" hatása. Szex = terhesség, nemi betegségek, AIDS, abortusz, halál, vész, pusztulás. A fiatalok egy része vagy dafke félresöpri a figyelmeztetést és csinálják, ahogy eszükbe jut, vagy átesnek a ló túloldalára, mint a kérdező.


Kedves Kérdező, igen, a szextől akár teherbe is lehet esni, de megfelelő védekezés és/vagy legalább 40-es IQ mellett ennek minimális az esélye. Ha ennyire félsz tőle, de minden más tekintetben késznek érzed magad ezzel a barátoddal (nem lehet, hogy csak vele nem vagy kész?...) akkor alkalmazzatok kombinált védekezést. Keress fel egy nőgyógyászt és kérj tőle tanácsot. (Mellesleg valószínűleg a félelmedet is tudná oldani egy igazi szakember tanácsa, nem az iskolai rémisztgető gyakornokok.)

Ha a fiú elfogadja a félelmedet, akkor kérj még tőle időt, beszélgessetek sokat, hogy elmélyülhessen köztetek a bizalom, ha meg türelmetlenkedik, sürget, akkor lehet, hogy nem lesz nagy jövője a kapcsolatnak.

Mellesleg lehet közösülés nélkül is szexelni, használjátok a fantáziátokat. Lazán, kreatívan, szeretettel, harmóniában, odafigyeléssel. Minél jobban rágörcsölsz a témára, annál kevésbé fog működni.

Mellesleg nem vagy elkésve a világon semmivel.

2015. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon biztosra akarsz menni, írass fogamzásgátlót, és használjatok mellette óvszert.

A nőgyógyász mindenképp jó ötlet, de ha ő sem elég meggyőző, akár pszichológus is szóbajöhet, hogy fel tudd oldani a feszültséget.

Nem ciki segítséget kérni, ha baj van.

2015. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia! 18/L vagyok, nálam a vágy legyőzte a rettegést.. Idővel szerintem rájössz, hogy csak túlparáztad, feküdj csak le vele :) ha van valami kérdésed, nyugodtam írj. Teljesen átérzem a helyzeted!
2015. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Igen, terhes lehetsz, sőt akár holnap agyon is csaphat egy villám. Mindennek megvan az esélye de nem úgy kell élni hogy "de mi van ha". Ha védekeztek és mindketten értelmesek vagytok SEMMI BAJ nem lehet. Egyébként meg nem kell rögtön gyerekszülésre meg abortuszra gondolni, ha neadjisten mégis történik baleset, elkocogsz nődokihoz, felír egy esemény utánit, beveszed és kész.

Ha nagyon félsz esetleg keress fel egy nőgyógyászt aki rendesen elmagyarázza a szexet nem úgy hogy "júúúj attól terhes lehetsz meg nemibeteg meg véletlenül megidézed a sátánt meg satöbbi"

2015. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

2 év? Hát, siess, mert elhagy. Egy egészséges kapcsolat szerves része a szex. 2 év rengeteg idő, még ha szeret, akkor is.


Nekem már nem lennél a barátnőm - és nem az irreális félelemed miatt, hanem mert meg sem próbálod megoldani, pl. pszichológus.

2015. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértem a kérdezőt, pont ugyanígy érzek:S Én se értem magam...több mint egy éve van barátom, néha lenne is igényem rá, de a félelem elnyomja. Soha senki nem sulykolta belém, hogy betegségek meg terhesség, sátán, ne szexelj stb, de mégis bennem van. Az óvszer nem elég biztonságos, fogamzásgátlót nem szeretnék szedni és nőgyógyászhoz se mennék, rettentően beszari vagyok:c Kicsit mintha félnék attól is, hogy milyen a barátom nemi szerve...mondhatjátok, hogy prűd vagyok, de én nem így érzem...nem tudom mi van velem. Tökéletes a bizalom köztünk, de én mégis félek az egésztől úgy ahogy van:S Mi is 18 évesek vagyunk.
2015. aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!