Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak nyáron ha...

Mit csináljak nyáron ha unatkozom?

Figyelt kérdés

A kötelezőt már elolvastam (összesen 180 oldal volt), a házik már kész vannak (1 nap alatt szinte az összeset megcsináltam) a szobámban már rendet raktam, letörölgettem-kiporszívóztam, a táskámat és az iskolai cuccomat, már kimostam, (táskát tesi cuccot kádban beáztattam, majd kiraktam száradni) a gépemet is "rendbe raktam" Watch Dogs, GTA V-öt végigvittem, barátaimmal már voltam strandon is meg moziban is, így ezekből elég volt. A szüleimnek is besegítettem már, a lakás tiszta a kert is rendben van. Ezek után mit lehet csinálni? A tanulnivalóval úgy voltam hogy tudjuk le, míg van bennem egy kis "iskolai" feeling és megcsináltam mindent.


Van valakinek ötlete, hogy mit lehet csinálni?



2015. jún. 19. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2015. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:D
2015. jún. 19. 21:25
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kedvtelésből más könyveket is olvasni, nemcsak kötelezőket.

Lehet például tanulni valamit, ami nem az iskolába kell, hanem hobbi (pl. nyelvet magadtól, vagy kötni/horgolni, főzni, varrni...)

Nézhetsz filmeket otthon, találkozhatsz a barátaiddal, mehetsz moziba, fagyizni, kirándulni... (olyan nincs, hogy ez már "megvolt!! Ez teljességgel értelmezhetetlen.)

Eljárhatsz valami klubba.

Mehetsz táborba.


Találd fel magad, ne legyél már életképtelen. Itt a nyár, örülj neki. Mikor már majd dolgozol, visszasírod a nyári szüneteket. Soha többé nem lesz aztán ennyi szabadidőd.

2015. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A könyvespolcom tele van könyvekkel amelyeket már elolvastam. Nyelvvizsgám is megvan, és főzni is tudok (meglepődnél milyen jól) a barátokkal való lógást meg úgy értettem, hogy 1 héten belül volt már mozi meg strand és így elég volt egyelőre. Majd 1-2 hét múlva megint lesz ilyen, de addig is nehéz magamat lekötni.
2015. jún. 19. 21:27
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Könyvtár? 18 év alatt ingyenes és nem csak 100 éves kötelezők vannak benne, mai modernebb tiniket érdeklő regények is. Nemrég néztem, hogy vannak vámpírosak meg ilyesmik. De akár a hobbyddal kapcsolatban is olvashatsz valamit.

Nyelvtanulás? Van ezer online ingyenes nyelvtanuló oldal, az bármi is akarsz lenni, hasznos.

Futás, biciklizés vagy valami rendszeres napi sport elfoglaltság? Pl. aerobik videók vagy kosarazás haverokkal? (nem írtad h fiú vagy-e vagy lány.) Kitűzhetnél valami célt,h pl. nyár végére le fogsz tudni futni 10 km-t.

Főzni/sütni is megtanulhatnád a kedvencedet.

Távolabb élő ritkán látott rokonok meglátogatása akár csak egy hétvége erejéig?

Valamilyen barkácsolás/kézműves dolog nem érdekel?

2015. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: bocs, miközben írtam a kommentet akkor jelentek meg csak az utolsó hozzászólások, így már tárgytalan.
2015. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Diákmunka
2015. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok így diákmunka kilőve. A távoli rokonok sohasem érnek rá, és nagyon messze vannak. Hobbym a videoszerkesztés és a gépek. Sok videót nézek meg naponta angolul a pc-vel kapcsolatban. Magam szerelem és javítom meg. Naponta szoktam menni tekerni reggel-este 20-20km de mostanában a rossz idő miatt ez is kimarad...
2015. jún. 19. 21:47
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Kétlem, hogy minden létező könyvet elolvastál már.

Kétlem, hogy minden létező nyelvet megtanultál már.

Biztosan lenne olyan hobbi-lehetőség, amivel eddig még nem foglalkoztál.


De, mivel csak kifogásokat keresel, ezért a kérdésed is teljesen értelmetlen, és nekünk is csak az időnket rabolod.

2015. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Fúú de irigyellek basszus!!

Egy érettségiző

2015. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!