Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egész nyáron unatkozom, mit...

Egész nyáron unatkozom, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az évvégim 4 egész lett, ami szüleim szerint szörnyű, ezért mindent megvontak tőlem, és egész nyáron csak itthon ülök a szobámba, mert nem mehetek sehova sem. 2 éve gyűjtök egy Gamer PC-re, és ha megvehetném, akkor nem unatkoznék, persze nem egész nap kockulnék, DE ha megengednék, hogy találkozzak a barátnőmmel vele lennék a legtöbbet, vagy a barátaimmal. Mindent megvontak tőlem, 4 hónapja elvették a laptopom, azóta nem is gépeztem egyszer sem, mert kaptam egy 3-ast nyelvtanból. TV-zni nem tudok, mert 6 csatorna van, és ezek undorító műsorok mennek, mint az Éjjel-Nappal Budapest. Tehát, egész nap itthon ülök, SEHOVA nem vagyok elengedve, mamámékhoz sem mehetek, vagy ha elengednek, megszabják, hogy 2 órát ott maradhatok, aztán jövök haza, és dolgozok. Tegnap ez ment.. Elmentem mamámhoz 3 órakor, hazajöttem 5 órakor, és este 10-ig füvet vágattak velem, meg hogyha már ilyen semmittevő szar alak vagyok(ezt szó szerint így mondják rám) hogy tanulni nem vagyok képes, akkor ezt csináljam, és majd megtudom.. Segítsetek!

2014. júl. 15. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,igazából ha nem tudod észérvekkel őket meggyőzni(és gondolom,hogy nem tudod),akkor egyértelműen ennyi,nincs több lehetőség kiskorúként.
2014. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

lehet idővel megenyhülnek... de addig olvass, nézz filmeket, esetleg tanulhatsz is valamit ami érdekel :D

2014. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Semmivel nem lehet, mert ha apámnak megemlítem, hogy: Apa, elmehetek az egyik osztálytársamhoz? Egyből rámordít, majd megpofoz, hogy: Hogy képzelsz te ilyet? Nem a lógás a dolgod, menjél dolgozni te kutya! 14/F
2014. júl. 15. 14:29
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok filmet nézni, mert VideoTK-ba sem engednek el kivenni filmet, meg ugye gépezni sem gépezhetek..
2014. júl. 15. 14:30
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Olvass. Ajánlom Marcus Aurelius-t ebben a helyzetben.
2014. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Tanulj, tanulj, tanulj. Ha elmaradtál az iskolában valamiből, akkor azt, ha nem próbálkozz nyelvekkel!!!
2014. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, buták a szüleid.

De mi sajnos biztosan nem tudunk segíteni neked. :(


Olvass.

2014. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Tehát, olyan életet kell élned, mint bárki másnak az internet előtt. Nincs otthon egyetlen vlaamire való könyv sem?
2014. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
honnan írsz most?
2014. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Én már így 3 diplomával a zsebemben, 32 évesen rég kinőttem az iskolapadból. Nem írtad a korodat, de ha nem vagy 18, akkor szerintem sajnos még nyelned kell... tanulj nyelvet, aztán ha betöltöd a 18-at, pattanj meg...onnantól felnőttkorú vagy, magad felelsz a jog előtt a saját tetteidért...
2014. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!