Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egész nyáron unatkozom, mit...

Egész nyáron unatkozom, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az évvégim 4 egész lett, ami szüleim szerint szörnyű, ezért mindent megvontak tőlem, és egész nyáron csak itthon ülök a szobámba, mert nem mehetek sehova sem. 2 éve gyűjtök egy Gamer PC-re, és ha megvehetném, akkor nem unatkoznék, persze nem egész nap kockulnék, DE ha megengednék, hogy találkozzak a barátnőmmel vele lennék a legtöbbet, vagy a barátaimmal. Mindent megvontak tőlem, 4 hónapja elvették a laptopom, azóta nem is gépeztem egyszer sem, mert kaptam egy 3-ast nyelvtanból. TV-zni nem tudok, mert 6 csatorna van, és ezek undorító műsorok mennek, mint az Éjjel-Nappal Budapest. Tehát, egész nap itthon ülök, SEHOVA nem vagyok elengedve, mamámékhoz sem mehetek, vagy ha elengednek, megszabják, hogy 2 órát ott maradhatok, aztán jövök haza, és dolgozok. Tegnap ez ment.. Elmentem mamámhoz 3 órakor, hazajöttem 5 órakor, és este 10-ig füvet vágattak velem, meg hogyha már ilyen semmittevő szar alak vagyok(ezt szó szerint így mondják rám) hogy tanulni nem vagyok képes, akkor ezt csináljam, és majd megtudom.. Segítsetek!

2014. júl. 15. 14:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Furcsa,hogy mindezek ellenére van időd és lehetőséged ide írni,mivel ehhez is kell számítógép és internet.Mindenesetre egy jó könyv jó társaság tud lenni,szokj rá az olvasásra.Én például internet nélkül nőttem fel,könyvek között,és túléltem...
2014. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam.
2014. júl. 15. 14:55
 13/19 A kérdező kommentje:
Tanulok angol nyelvet, 5-ös vagyok belőle, külföldre akarok menni felnőtt koromban.
2014. júl. 15. 14:55
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el tanulni, es felorankent zaklasd a szuleidet, hogy kerdezzenek ki, meg hogy szerintuk is ugy van-e mondjuk az a matekpelda megoldasa.

Es folyamatosan hangoztasd, hogy ez milyen fontos, hogy mostmar tudjad, mert nem lehetsz tudatlan szar semirekello, es termeszetesen nekik is aktivan segiteni kell abban, hogy jol megtanuld. :)

2014. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Olvass, rajzolj, fess, kreatívkodj, tegyél be egy DVD-t, hallgass zenét, takaríts, rendezd át a szobádat, válogasd át a ruháidat, eddz valamit, segíts a házimunkában, tegyél rendet, próbálkozz meg az írással.

Ha már ez a helyzet, hozd ki belőle a legtöbbet.

2014. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha netezni engednek, akkor nem kell ide téka, millió egy online filmnézős oldal van, nézz onnan filmeket... nem akarod nyilvánosan ilyen tippeket adni, de különböző oldalakon a legeslegújabb 2014-es filmek is fennvannak...
2014. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Edz otthon a szobádba az jo kikapcsolódás és még el is fáradsz jobban alszol tőle.
2014. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ez így nem normális dolog! Akárhány éves vagy az a 4-es osztályzat az is jó eredmény. A Gamer PC ötlet nem is rossz. Ha a barátaid/barátnőid úgy barátok hogy jóban/nagyon jóban vagytok egymással, akkor nem értem hogy miért szólnak le stb. Javíts ki ha tévedek, de én azt látom hogy nem szeretnek a szüleid, csak csicskáztatnak téged. Erre 2 megoldás van: az egyik: beszélj velük hosszan erről a témáról! Ha ez nem hat akkor a másik megoldás az hogy LÁZADJ!
2014. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondd azt h egy barátod segít ebből-meg ebből a tantárgyból, aztán hátha találkozhattok
2021. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!