Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon unatkozom. Mi lesz...

Nagyon unatkozom. Mi lesz velem nyáron?

Figyelt kérdés
A motorom nem működik, a bicajon szintén nem működik. A videójátékokból elegem van, nem kötnek le.Utálok gépezni, internetezni, olvasni. Diákmunkát nem vállalhatok mert nyár végén töltöm a 16-ot. A Barátaim messze laknak/nem érnek rá. Mi a búbánatost csináljak?
2015. jún. 7. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Bicikliddel mi a baj? Azt nem bonyolult javítani. Igazából motor karburátorba is belenézhetsz. Használt bicikli meg van 8-10 ezerért.


Strand nincs a környékeden? Vagy bármilyen hely ahova el tudsz menni ismerkedni?

2015. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, és mennyire utálsz gépezni? Vannak azért játékok, amik lekötnek?


Mindenesetre Dota, LoL és búcsút mondhatsz a nyaradnak.. meg talán az életednek is, úgyhogy csak óvatosan :D

2015. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A bicajom meg lesz javítva de nem biciklizhetek mindig.

Ugyanígy a strandolással. Oda sem mehetek minden nap. Meg amúgy is messze van.

A motoromnak elég költséges a javítása. Buktam vele egyet és a Váltótengely elferdült + villában valami csapágy elment. 4 ütemű nagymotor 2010-es szóval...amúgy sincs pénzem még biciklire sem.

A gépezéssel meg már kivan a Péniszem. Próbáltam mindent de semmi nem köt le. Szó szerint semmi. Nem vagyok kocka. Főleg ilyen szép időben. Még télen sem szívesen vagyok itthon. Inkább sportolni szeretek csak nincs kivel. Meg rockot hallgatni...az persze bömböl egész nap. Szívesen megtanulnék gitáron játszani csak ugye pénz..pénz..pénz...

2015. jún. 7. 21:45
 4/4 nt2 válasza:

Szia! Tudom, hogy "álszentnek" tűnik, sőt ha nekem anno ilyet mond valaki, még jól képen is röhögtem volna, de próbáld meg, kis költségű dolgok, lekötnek, és hasznodra válnak hosszútávon:

-kertészkedés (ültess palántát, foglalkozz ritka növényekkel, gyümölcsökkel, konyhakerti növényekkel)

-tanulj nyelvet: ha 15 éves vagy, akkor már valamilyen nyelvet biztos tanultál. Fejlessz rá nézd át az eddig tanultakat!

-ha szeretsz sportolni, próbálkozz a fegyenc-edzéssel. (nézz utána neten)

Remélem, tudtam segíteni!

2015. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!