Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » "Szigorú anyukák" ti erre...

"Szigorú anyukák" ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Elmúltam 16 éves, anyukám nagyon szigorú és nem akarja hogy legyen fiúm. De én már kíváncsi vagyok milyen lehet szerelmesnek lenni, csókolózni stb. És a fiú is nagyon aranyos egyenlőre, már ismerem egy ideje csak nem beszéltünk sokat. Ha minden igaz akkor ma találkozok vele. Ti megengednétek a fiút már ? Vagy még inkább ne ? Az a baj, hogy bizonytalan vagyok, mert ő se akarja és a másik nővérem se, és egyszer veszekedtem már velük ilyen téren. Még annyit szeretnék mondani hogy sokkal jobb tanuló vagyok mint voltam, rengeteget javítottam, és egész normális is vagyok mert bulizni nem akarok de elengednek(de csak nővéremmel) és nem cigizek nem iszok nem bandázok. Igaz itthon egy kicsit lusta vagyok, de van így rá esélyem hogy megengedi ? Nagyon szépen köszönöm a választ! Igyekszem vissza írni!
2010. márc. 4. 10:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leülnék anyuddal és elmondanám neki, hogy érdekel a szerelem, a csók, az érzelmek, persze normális határokon belül. Elmondanám neki, hogy nem akarok lefeküdni a sráccal, de érdekel a párkapcsolat és nyugodtan bízzon bennem. Ha sor kerülne a szexre, akkor előbb vele is megbeszélném és esetleg eljöhetne velem a nőgyógyászhoz gyógyszert íratni, majd ha erre v. mikor sor kerül. Ha ezt így elmondaná nekem a lányom, megbíznék benne és megengedném. De ne veszítsd el a bizalmát, légy őszinte és biztos megért.
2010. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Megráznám anyukád kezét, hogy ilyen szép teljesítési kényszert nevelt beléd. Ezek kinek lényegesek szerelem szempontjából, hogy nem vagy bulizós és jók a jegyeid: neked vagy anyukádnak? Két év múlva mi lesz, kirúgnak otthonról, hogy felnőtt vagy? Az érés nem egy varázsütésre jelentkezik 18évesen, hanem szépen folyamatosan. Inkább fiúzz, minthogy piálj,drogozz é autót vezess 16 évesen.
2010. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia! 16 évesen ismertem meg a páromat, akivel azóta is együtt vagyok (most már egyetemistaként, 19 évesen)...

Amikor megismerkedtünk nagyon nagyon rossz volt, mivel anyukám mindenbe beleszólt...pedig nem voltam se bulizós, se cigizős se se se...egy aranyos srác szeretett belém aki egy nagyon megfontolt ember...anyukám nagyon fújt...gondolom a tanulás miatt (habár sosem volt gondom vele, 4.ben is diplomát kaptam:))

Ezt csak azért írtam le, hogy tudd, 16 évesen is lehet szerelmes az ember, ésszel! nagyon sok mindennel vártunk (petting, szeretkezés) és nem bántuk meg. Remélem Ti is így tesztek majd!

Állj a sarkadra, de légy közben illemtudó, érvelj, ne engedd, hogy beskatujázzanak.

2o-L

2010. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek :)

utolsó válaszadó, még sokáig legyetek boldogok!

2010. márc. 10. 15:19
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen normális dolog, hogy te már vágyódsz a szerelem után. Ne szégyeld emiatt magad. Beszéld meg anyukáddal, hogy úgy érzed, hogy elérkezett az ideje a szerelmeskedésnek. Mondd meg neki, hogy ő is volt fiatal, és legyen kedves értse meg. Mondd meg azt is, hogy te ezáltal nem fogsz változni, és ugyanúgy fogod őt szeretni, mint eddig.

Sok sikert, Iza

2010. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Aubrey* ***** válasza:
lehet hogy ez most elveszi a kedved de vannak a te korodbeli lányok között olyanok akik már nem szűzek. Most mért ne lehetne barátod?
2010. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!