Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » "Szigorú anyukák" ti erre...

"Szigorú anyukák" ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Elmúltam 16 éves, anyukám nagyon szigorú és nem akarja hogy legyen fiúm. De én már kíváncsi vagyok milyen lehet szerelmesnek lenni, csókolózni stb. És a fiú is nagyon aranyos egyenlőre, már ismerem egy ideje csak nem beszéltünk sokat. Ha minden igaz akkor ma találkozok vele. Ti megengednétek a fiút már ? Vagy még inkább ne ? Az a baj, hogy bizonytalan vagyok, mert ő se akarja és a másik nővérem se, és egyszer veszekedtem már velük ilyen téren. Még annyit szeretnék mondani hogy sokkal jobb tanuló vagyok mint voltam, rengeteget javítottam, és egész normális is vagyok mert bulizni nem akarok de elengednek(de csak nővéremmel) és nem cigizek nem iszok nem bandázok. Igaz itthon egy kicsit lusta vagyok, de van így rá esélyem hogy megengedi ? Nagyon szépen köszönöm a választ! Igyekszem vissza írni!
2010. márc. 4. 10:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Ismerkedjél csak, elvégre egy 16 éves lány már nem pici gyerek. Ne vidd tulzásba, találkozzál vele egy-egy randi még nem a világ. Otthon nem is kell beszámolót tartani róla.
2010. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

nyugodtan randizz.

anyukáddal beszélj erről,és fektessetek szabályokat,mondd meg neki,hogy minden este időre hazamész,nem kerülsz a sráccal szexuális helyzetbe,bemutatod,hogy lássa hogy rendes srác-e,és nem romlanak a jegyeid.Szerintem így menni fog.Én így tuti megengedném..elvégre inkább a szemem előtt mint a hátam mőgőtt:D

2010. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha rendes és megbízható a fiú akkor nyugodtan randizz vele. Anyukád szerintem túl szigorú. Miért nem jársz bulizni? Ezek az évek soha nem jönnek vissza, tapasztalat.

Én már nem tudok bulizni az egy éves kislányomtól, de ha rossz napom van mindig örömmel gondolok vissza a bulikra, meg az ökörködésekre, a fiúkra. Ilyenkor felcsörgöm a barátaimat, akik már tisztes családos emberek, és nosztalgiázunk.

Szerintem egy nagyon értelmes lány vagy de azért ne zárkózz be.

IHB

2010. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!!

Én is azon gondolkoztam, hogy beszélnem kéne vele, igaz nehéz lesz :(

Harmadik válaszoló, akkor te már 16 évesen elengeded a kislányodat fiúzni ? amúgy azért nem bulizok mert nem rég volt a szülinapom és még ők küldtek el bulizni, de nekem nem volt eddig kedvem.. :) de menni fogok az biztos!

2010. márc. 4. 11:05
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem a fiúzni konkrétan, de ha tetszik majd neki egy srác, akkor inkább vele engedem el mint egyedül. Jó a mai világban ha vigyáz rátok valaki.

A húgom 16 éves és egy 20 éves sráccal jár, anya ellenezte, de én mondtam neki, hogy inkább örüljön, hogy a tesóm nem egyedül mászkál.

A srác rendes nem iszik nem cigizik és így a húgom sem.

Én és a barátnőim minden hétvégén ittunk, nem volt barátunk, na ne ez legyen a példa.

A mostani eszemmel tudom, hogy jó hogy akkor kiéltem magam, nem most lézengek a bulikban felnőtt fejjel, mint annyi céltalan 25-30 éves akiknek se gyerek se család. Most éld ki magad és ésszel!!!

2010. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Most vagyok anyukaként ebben a helyzetben. A lányom 17 a fiú 22. Hiába is ellenkeznék akkor a tudomásom nélkül találkoznának. Így viszont mindent megbeszélünk és megbízom benne.Ö is jó tanuló, de tudja , hogy a tanulás rovására nem mehet a szerelem. Legyél anyukádhoz őszinte és akkor támogatni fog. Fő a bizalom.
2010. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
most mért ne lehetne már fiúd 16 vagy ! ha meg nem engedi mit kell tudnia róla majd ha komolyabb lesz elmondod neki :D
2010. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok anyuka.14 éves lány vagyok.Én már pasizok.Anyám már tudja.Elfogadta.Megegyeztünk:szünetekben pasik;hétköznap:számítógépezés és tanulás.:D
2010. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*egyezz meg vele te is:D
2010. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!! leülök vele majd beszélgetni, ha rontok a tanulásomon akkor megértem hogy azt mondja hogy hagyjam, de így nem amikor tanulok :)
2010. márc. 4. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!