Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én gondolom rosszul? 39/N...

Én gondolom rosszul? 39/N (két kamasz lányomról van szó)

Figyelt kérdés
A lányok 15 és 11 évesek. Most volt egy nagy ház felújítás (festés, új bútorok,) És a lányok ágyán megy a vita. Ők mind a ketten franciát akarnak, ki is nézték maguknak egy 120 ezrest és 95 ezres kezszemelyes ágyat. De mi a fenének 11 és 15 évesnek francia ágy? Nem elég nekik egy személyes? Szerintem felesleges a francia ágy még. Ti mit gondoltok? Nektek milyen van, kamaszok?
2015. febr. 22. 10:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
12 éves korom óta kinyithatós dupla ágyam van, utálok "egyszemélyes" sima ágyban aludni :D
2015. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazokat tudom csak én is mondani, mint az előttem szólók. Kényelmesebb, jól néz ki, jól el lehet rajta férni, jól jön akkor, ha a lányok pizsamabulit rendeznek, nem kell mindenkinek a földön aludnia, ha barátjuk lesz, azt nem részletezem, miért, vagy esetleg arra is, ha vendégek jönnek hozzátok több napra, egyik lányt bekülditek a másik szobájába, és máris nem a kanapén kell nyomorogni szerencsétlen vendégnek.


Nekem ilyen multifunkciós kinyitható ágyam van, ami hol kanapé, hol ágy. Akkor kaptam, amikor új lakásba költöztünk, 12 éves voltam, azóta 6 év telt el, és nem cserélném le az ágyam. :)

2015. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves vagyok, a tesómmal egy szobában voltunk egy ideig, és addig kihúzhatós ágyban aludtunk. De általában mindig ki van húzva ha egyedül alszok akkor is.

Az attól függ hogy álltok anyagilag, ha ki tudjátok fizetni, és ha hely is van, akkor miért ne.

2015. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfér és van rá pénzed akkor nyugodtan megveheted.
2015. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányaim 15/13 évesek voltak mikor francia ágyat kaptak, persze nem ilyen drágát. A keretet neten vettük használtan, matracot viszont újat vettünk azon nem akartunk spórolni a férjemmel és garancia is van rá.
2015. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!