Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én gondolom rosszul? 39/N...

Én gondolom rosszul? 39/N (két kamasz lányomról van szó)

Figyelt kérdés
A lányok 15 és 11 évesek. Most volt egy nagy ház felújítás (festés, új bútorok,) És a lányok ágyán megy a vita. Ők mind a ketten franciát akarnak, ki is nézték maguknak egy 120 ezrest és 95 ezres kezszemelyes ágyat. De mi a fenének 11 és 15 évesnek francia ágy? Nem elég nekik egy személyes? Szerintem felesleges a francia ágy még. Ti mit gondoltok? Nektek milyen van, kamaszok?
2015. febr. 22. 10:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekem francia ágyam van és imádom, ha elköltözök majd akár egyedül akkor is francia ágyat veszek mert sokkal kényelmesebb. :D Ha nem akadály az ára akkor én megvenném
2015. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%

bár már 30 elmúltam, azért válaszolok :D

12 évesen kaptam egy kanapéágyat, amit ha kinyitsz, franciaágy lesz, de összecsukva is kényelmes, egyszemélyes. imádtam :) majd mikor férjezmentem és elköltöztünk, vettünk egy franciaágyat, a nappaliba meg 2 relax fotelt a kanapéágyhoz :) miután megszületett a gyerek, nagyon sokszor aludtam vele azon, hogy a férjem ki tudja pihenni magát, ne ébresszük 3 óránként. most már nagyobb a gyerek, ha beteg, akkor alszunk csak a nappaliba. semmi baja, jó minőségű, imádom a mai napig :)

én azt gondolom, hogy ha az időt nézzük is anyagilag megéri, mert nem kell 3-5-10 év múlva venniük majd és addig is tespedhetnek hatalmas helyen :)

2015. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne olvastam végig minden választ, valószínűleg már írták is, de:


Én tuti, hogy nem vennék x év múlva megint ágyat. Lehet, hogy most még "elég" lenne nekik és rábeszéled őket az egyszemélyes ágy vásárlására, de 1-2 éven belül azon kapod majd magad, hogy kell a nagyobb ágy.

Én legalábbis mindig úgy gondolkodtam, hogy a lányaimnak egyszer komoly kapcsolata lesz (így is lett) és úgy vásároltunk ágyat is.

Amikor én voltam tini, kis felnőtt, akkor én is utáltam egyszemélyes ágyon "nyomorogni" a párommal.


Na, most akkor inkább most vennéd meg és "ölnéd" bele a pénzt, vagy 1-2 év múlva fizetsz megint 90-100 ezret fejenként új ágyra?! Ezeket meg eladod 20-30ezerért max. ?!

Megérné neked ... ?

2015. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%
kereshetnél olcsóbbat,mert biztos hogy van,megbeszéled velük és akkor szerintem lehet,de nem éri meg,főleg hogy nincs rá szükségük.
2015. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%
Igazuk van. Nekem egyszemélyes ágyat vettek anyámék, 13 éves koromban, míg nagyimnál voltam vidéken. Ők meglepetésnek szánták, de én nem örültem túlzottan, mert túl kicsi volt, még egyedül se tudtam rjta elterpeszkedni, a kezem lelógott róla. Barátnőimet em nagyon tudtam áthívni, hogy nálam aludjanak, mert nem fértünk el, egyikőnknek a földön kellett aludnia, kényelmetléen volt. Aztán 18-19 éves koromban elkezdett ott aludni az akkori barátom, nagyon sokat nyomorogtunk, nem tudtuk pihihenni magunkat, fájt mindenünk. Igazi megváltáz volt, mikor elköltöztem és végre nagy ágyon aludhattam, megér minden pénzt. AMúgy ennél sokkal olcsóbban is lehet ágyat venni, nem muszáj a legdrágábbat (mondjuk ha memóriamatrac benne van az árban akkor jó)
2015. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
96%

Nekem 7 éves korom óta csak francia ágyam volt/van :D Szomorú is vagyok , hogy a koleszba csak sima van:c

16/L

2015. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%

Kb 8 éves korom óta francia ágyban alszom. (180x200 cm)

Ezerszer kényelmesebb, semmiképp ne vegyél nekik egyszemélyeset.


19/F

2015. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
14%
Lehet hogy gonoszan hangzik de én a 15 évesnek már vennék de egy 11 évesnek nem.. :)
2015. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én a babaágyból kikerülve már rögtön franciaágyon aludtam, azóta is azon alszom, és el sem tudom képzelni, hogy hosszútávon egy egyszemélyes ágyon szűkölködjek. Erről is van, hogy leesek, nem hogy még egy egyszemélyesről :D Ráadásul azon kb. megfordulni sem lehet normálisan, nem beszélve arról, hogy ha a lányoknak komolyabb barátjuk lesz, akkor tényleg nagyon nagy hátrány lesz.
2015. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Én hogy utáltam az egyszemélyes ágyamat! 14 éves koromig olyanom volt. Nekem nagyon sokszor folyik az orrom, illetve az ekcémás kezemet éjszakára is kennem kell, így kényelmetlen volt lehajolgatni az ágyról a földre ezekért, ráadásul az a kis hely...

Aztán szülinapomra kértem egy ágyat, és kaptam is. Asztalossal csináltatták, így az ágykeret 20.000 ft-ból kijött, matracot 40.000 ft-ért vettek, de én azt eladtam és vettem egy jobbat 17 évesen.

180x200-as, imádom a mai napig, annyira kényelmes, elférek, fetrenghetek.. :D


20/L

2015. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!