Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Vannak köztetek...

Kamaszok! Vannak köztetek panellakók? Milyen gyakran szoktatok takarítani?

Figyelt kérdés
Másfél szobás panellakásban kell felnőnöm, egyszóval a pokolban élek. Anyám minden héten takarít,ezáltal csörömpöl,porol,stb. Szerintetek normális dolog a MINDENHETI TAKARÍTÁS EGY MÁSFÉLSZOBÁS PANELLAKÁSBAN?

2015. febr. 15. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát mi családi házban lakunk, 4 szoba van, és én is gyakran takarítok, az hogy kisebb a lakás attól még kell takarítani, de legalább előbb végez. Én 3 gyerek mellett mire végigtakarítok, már kezdhetem is előröl.
2015. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hetente normális nekem a szobám annyi idő alatt megérik a porszívózásra, látszik a kosz, por a földön.

15/f

2015. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Én is hetente takarítok szobakonyhában.
2015. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális, ha nem akarsz mocsokban élni. :D Addig meg ne mondd, hogy a pokolban élsz, amíg van tető a fejed fölött. x)
2015. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Nagy családi házban MINDEN NAP takarítok valamicskét, mert ha csak heti egyszer látnék hozzá, sose érnék a végére.

Na ehhez a "pokolhoz" mit szólnál?


Egyébként meg elég szégyen, hogy csak anyukád takarít és neked nem evidens, hogy kivedd a részed!

2015. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Mi GARZONBAN lakunk nincs saját szobám, minden nap csinálUNK valamit pl. mosogatás, főzés, mosás. Ha csak heti 1x takarítanánk mocsok lennne

14/L.

2015. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%

Anyukád szereti a rendet, ezért minden hétvégén takarít. Miért baj az, hogy nem esz meg a retek?

De van egy jobb ötletem: Talán ha segítenél neki, hamarabb végezne és akkor nem "csörömpöl", ergo nem tudom, mit csinálsz, mit kell kipihenni, de ha tennéd azt, amit írtam, lenne időd csendben lenni.

2015. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

IGEN, NORMÁLIS DOLOG. Mi is minden héten takarítunk, és találd ki, én végzem el a porszívózást, portörlést és felmosást. És nem esik le az ujjamról a gyűrű.

Gondolom egy 13-14 éves lány lehetsz, akinek elege van, hogy az anyja kinyalja a... Majd meglátom mi lesz belőled ha elkerülsz otthonról. Mégis hány évente kellene takarítani?

17/L

2015. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Uramisten
2015. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Miért is pokol a panellakás??

Amúgy én gyerek és kutya mellett MINDEN nap felmosok, 2 naponta porszívózok. Pedig nem vagyok rendmániás.

Te viszont egy tipikus lázadó kamasz vagy akinek semmi se jó, pedig szegény anyukád láthatóan kidolgozza a beleit érted.

2015. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!