Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Vannak köztetek...

Kamaszok! Vannak köztetek panellakók? Milyen gyakran szoktatok takarítani?

Figyelt kérdés
Másfél szobás panellakásban kell felnőnöm, egyszóval a pokolban élek. Anyám minden héten takarít,ezáltal csörömpöl,porol,stb. Szerintetek normális dolog a MINDENHETI TAKARÍTÁS EGY MÁSFÉLSZOBÁS PANELLAKÁSBAN?

2015. febr. 15. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%

MI EZ A SOK NAGYBETŰ MINDEN MÁSODIK VÁLASZOLÓNÁL? És miért válaszolnak arra a házban élők, hogy náluk milyen gyakran kell takarítani, ha ez nincs benne a kérdésben?


Amúgy igen, normális.

2015. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%
2 szobás panelban lakok, fogalmam sincs milyen időközönként takarít anyum, de a minden heti takarítás elég durvának hangzik:D
2015. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a két és fél szobás lakásban is hetenet felporszívóztunk,port töröltünk stb. és kétnaponta felmostunk és felsöpörünk.

Most is így van a 4 szobás házunkban is.

16L

2015. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

igen normális.


engem az idegesített, amikor buli után kimerülten anya direkte csinálta mellettem a zajokat, hogy felébredjek, először nem tudtam, hogy direkt, szóltam neki, hogy szeretnék még pihenni, mert ha bal lábbal kelek, az egész napom oda lesz, amikor ezek után folytatta, akkor jöttem rá, hogy ez rosszindulat.

soha nem felejtem el.

2015. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem takarítana ilyen gyakran, akkor feltűnne ám a hiánya.
2015. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!