Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar utan mennyi idő alatt...

Csaszar utan mennyi idő alatt jottetek rendbe? Pl mikortól tudtatok menni fájdalommentesen, hajolni, takarítani, emelni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 06:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
3 császárom volt.Ez elsőnél hetekig kínlódtam,nem hiszti volt,tényleg fájt,és nehezen gyógyult a sebem is.Sőt be is gyulladt.A 2.-at könnyebben vettem,3 hetesen azért még éreztem hogy nem lehet még pattogni,de koránt sem volt annyira rossz mint az elsővel.A 3.-al volt a legkönnyebb.(bár mindenki riogatott,milyen szörnyű fájdalmaim lesznek,mert többedik császár,nem így volt!!)Már hazafelé menet is megjegyezte a férjem,most milyen fitt vagyok,és szaladok mint a nyúl. :) De tényleg 2 hét alatt felépültem,és a sebem is szebb volt,mint a másik kettővel,bár tény,dokit váltottam,és hiszem,sokat jelent hogy,hogy van az ember lánya megműtve,és varrva.
2013. okt. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Július 26-án volt a császárom. Kb. 3-4 héttelt el mire nem fàjt emelgetéskor és nem húzódott nevetéskor,köhögéskor,tüsszentéskor.
2013. okt. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a műtét utáni 4. napon rendesen tudtam menni,igaz nem a megszokott tempómban,kicsit lassabban. Kb. 2 hét volt a teljes regenerálódás,mikor már tényleg csak a seb emlékeztetett a császármetszésre.
2013. okt. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is Július 26.-án volt a császárom idén. Most már jó, már nem panaszkodom, de ha kicsit többet dolgozok, azért kellemetlenül fáj a méhemnél továbbra is!
2013. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 hét után mentem varratszedésre, akkor már rendesen tudtam menni, de még fájt... 2-3 hét után kb már rendben voltam, de nehezeket nem nagyon emeltem még pár hétig.
2013. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én varratszedésre még kínlódva mentem, kb. 3-4 hét telt el mire rendbe jöttem
2013. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 hét múlva olyan voltam mint újkoromban,első 5 nap vészes volt,utána jobb lett,én inkább azzal kínlódtam hogy rengeteg víz volt rajtam ami nagyon ok időbe telt míg lement.hát nem tudom most hogy lesz 36+3 hetes km
2013. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem januárban lesz A 3. császárom...én félek, mert nagyon fájt utána pár napig, de csak az a része volt vészes. kb 4 hét múlva már simán ment minden.
2013. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 2 császár utáni felépülés nagyon simán és gyorsan ment. A spinális érzéstelenítés után már 6 órával lábra állítottak és kikísértek WC-re és utána minden nap egyre többet járkáltam, persze csak lassan. A műtét után már másnap a babát emelgettem, de nyilván nehezebbet még pár hétig nem. Nekem felszívódó varratom volt, így a varratszedés sem vetett vissza. 2 hét után úgy emlékszem már közel a régi voltam. Nagyon sokat számít a műtéti technika! Nekem sokat segített egy széles gumipánt is - azt hiszem sérvkötő néven lehet kapni gyógyászati segédeszköz-boltban - már a műtét után másnap a hasamra raktam. Ez üléskor ugyan nem volt mindig kényelmes, de nagyon jól tartotta a hasi részt. A hasamat is visszalapította, bár tudom ebben a helyzetben nem ez a legfontosabb. Sajnos a 3. császártól én is félek, mivel nem annál a dokinál és nem is abban a kórházban fogok szülni és persze minél több császár/hasi műtét annál nehezebb a felépülés, de megnyugtat, amit a 3 császáros felhasználó írt!
2013. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak.Én vagyok a 3 császáros. :D Ne félj,tényleg nem kell,bár embere válogatja,de én simán belevágnék egy 4.-be is,mert tuti jó a dokim,bízok benne,odafigyelt a 3-nál is,semmi baj nem volt.Programozott voltam,36 hét 5 napra lett meg a fiam.Bár tény,pozitívan is kell hozzáállni.Mert ha nagyon parázik az ember,bevonzza,és tuti rosszul sül el valami.
2013. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!