Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyivel szülés előtt kell...

Mennyivel szülés előtt kell borotválni, gyantáztatni? Teljesen le kell mindent takarítani?

Figyelt kérdés
A kozmetikus van olyan amit nem szed le, azt mondja nem egészséges mert megrándulnak a szövetek. Akkor ott majd borotváljuk le itthon?
2008. jan. 19. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyrész Te ismered magad milyen gyorsan nő ki,de elég nehéz megmondani, mert tudod a babák gondolnak egyet, és jönnek, vagy épp várod, és nem .Semmiképpen nem kell,csak könnyebb otthon, ott majd ha rajtamarad valami leszedik .Nem is a szeméremdomb a lényeges, hanem lejjebb.Ha neked kényelmesebb úgy menni, borotváljátok le otthon, párod tuti segít, és alul érdemes leszedni mind, de ha marad mondom megoldják, meg ott nem a szépség számít!
2008. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rutinból megcsinálják bent, és a szépsége tényleg nem számít, azzal ráérsz majd akkor foglalkozni, ha hazamentek. Mondjuk amikor én megéreztem a fájásokat itthon, még elmentem letusolni és picit borotválgattam is.
2008. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!