Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nehezen tudok megválni gyerekk...

Nehezen tudok megválni gyerekkoromtól 15 évesen, más van így ezzel?

Figyelt kérdés
Most megtaláltam régi játékaimat, és meghirdettem őket mert viszonylag sok pénzt kapok értük. Sose gondoltam rájuk évek óta és nem is használtam őket, de most beugrottak emlékek és arra gondolok hogy mégis meg kellene tartani a játékokat. Sose fogom őket használni, a pincében lennének, de a tudat meglenne hogy megvannak még. Ti mit csinálnántok a helyemben? Eladnátok vagy megtartanátok?

2015. febr. 15. 20:26
 1/7 anonim válasza:
100%

Megtartom/megtartottam minden ilyesmit.


Én az emberekhez kötöm elsősorban.

Ezt Édesapámtól kaptam, ezt Édesanyámtól. Lelket és szívet átjáró és melengető érzés, amikor tudatosul benned, mekkora szeretettel vette neked akár Nagymamád, akár Nagypapád...


Aztán ott van, hogy milyen jót játszottam vele...


Egyértelműen megtartom.

2015. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Egyet, a legkedvesebbet tedd el, a többitől szabadulj meg!
2015. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hengerelőhereverem válasza:
100%
Aminek tényleg van eszemi értéke számodra azt tartsd meg, plnekem is megvan a gyerekkori plüssmackóm hiába vagyok 20+ éves, nincs előkapava a polcomon, de a szekrényben azért megvan a helye :) Ami meg annyira nem fontos azt emg add el.
2015. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csomó játékom, amikre szinte nem is emlékszem, azoktól könnyű szívvel megválok. De vannak amiktől nem tudnák. Szerintem jól van ez így. :)
2015. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60.évemet betöltöttem. Még van néhány gyerekkori játékom. :)
2015. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokáig a padláson voltak a játékaim, kislányaim mostanában kapták meg őket, boldogan játszanak velük. Jó érzés ezt látni.
2015. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindent megtartottam. Nem adom el a játékaim, mert szerettem őket, és túl sok emlék fűzödik hozzájuk. Majd a gyerekeimnek lesz mivel játszani 200+ plüssöm van, pincében, nagymamánál stb. 15/L
2015. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!