Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Milupa M. AR-es tápszert...

A Milupa M. AR-es tápszert adom a kisfiamnak anyatejjel felezve, és olyan nehezen akar megválni a kakától. Szél az van. Mivel tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés
A mecsek teát ajánlották nekünk, hogy azt itassam vele. Mennyit kell belőle adni neki?Forralt vizet is kell neki adni a tápszer miatt? Van még valamilyen jó tanács?
2011. febr. 18. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mecsek teát nagyon enyhére főzd és úgy add neki cumisüvegben, amennyit megiszik. Ettől nem lesz semmi baja, ez csak folyadék arra pedig szüksége van naponta többször is. A tápszert pedig külön. De ha nehezen kakál, akkor váltani kellene, van sok fajta tápszer. Nekünk is kellett, azóta semmi gond a székeléssel.
2011. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laufer Alida válasza:
Szerintem próbáld ki a Primbiotic gélt igaz hogy drága de én sok jót halottam róla a tv-ben és a neten is olvastam róla és én is ki fogom próbálni! Jelenleg az én kislányom Hipp 1 plusz probitikus tápszert eszik és nagyon szép a széklete! Ezt a tápszert én a Rossszmanban veszem 1500ftért és 800g-os!Próbáld ki ezt a tápszert és lehet hogy meg oldódik a széklelési problémátok!
2011. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xStefix ***** válasza:

1: Próbálj neki minél több anyatejet adni (szoptatni), ha sikerül, mert székletlágyító hatása van!

2: Én előbb inkább másik tápszerrel próbálkoznék és csak utána a teákkal. Az anyatej/táp összetétele inkább közelebb áll egymáshoz a teával összehasonlítva. Ráadásul a tea leginkább üres folyadék, ami foglalja a helyet... Szóval szerintem csak akkor kéne próbálni, ha a tápváltás sem segít.

3: Ha anyatejet is kap a babád és lehetőleg igény szerint, akkor nem kell külön itatni semmivel. (Az anyatej 87%-a víz és az elsőtej nagyon jó szomjoltó.) A csak tápos babáknál szokott szükség lenni az itatásra.


Egyébként megkérdezhetem, miért kell tápi? A legjobb az lenne, ha el tudnátok hagyni... Ha gondolod, megpróbálhatok benne segíteni.

2011. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs elegendő anyatejcsi és ezért kell felezni. Szopni meg egyszerűen nem akar, már a kórházban sem akart.

Úgyhogy cumisból kapja a 130-140ml-t.

2011. febr. 18. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikor nagyon nehezen ment a kaka, akkor a tápszerbe belekevertem egy kicsi (kb. 20 ml) kamillás teát, amit nagyon enyhére főztem. Nekünk segített. Addig már 6 napja nem kakilt, szenvedett szegény, a kamillás teától pedig kb. fél nap alatt megvolt a kaki, gond nélkül!

Persze ez már tényleg csak az utolsó eset, én sem akartam teáztatni, de már rossz volt nézni ahogy szenved.

A kamilla amúgy patikai volt, és nem filteres!

2011. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laufer Alida válasza:

Helló én a sokáig hasfájós lányomnak és még a fiamnak is adtam a Primbiótic gélből és minden rendben ment utána ezt étkezések közben kell 1 a kórának megfelelő kanálall a csecsemőknek 2.éves kórig 1kávés kanálall napi 3-4 alkalommal ha szorulása és ha közben fáj a hasa! Nekem ez meg könnyítette a gyerekek emésztését és azóta nincsen semmi gond a gyemekeim emésztésével és a hsználati útasítás szerint a fogyókúrázókank is nagyon jó éttrend kiegészítő és az egészség és imunrendszer megerősítéseben is nagyon hasznos a magas vitamin tartalman miatt egyébként erdeigyűmölcs ízű és zselészerű nagyon finom! Az árra 4-5ezer forint körül van és 450g-os ez

sokáig elég de csak 3hónapig áll el a hütőben a felbontástól számítva!

2012. okt. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!