Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én gondolom rosszul? 39/N...

Én gondolom rosszul? 39/N (két kamasz lányomról van szó)

Figyelt kérdés
A lányok 15 és 11 évesek. Most volt egy nagy ház felújítás (festés, új bútorok,) És a lányok ágyán megy a vita. Ők mind a ketten franciát akarnak, ki is nézték maguknak egy 120 ezrest és 95 ezres kezszemelyes ágyat. De mi a fenének 11 és 15 évesnek francia ágy? Nem elég nekik egy személyes? Szerintem felesleges a francia ágy még. Ti mit gondoltok? Nektek milyen van, kamaszok?
2015. febr. 22. 10:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok már kamasz.... de most komolyan: ki ne akarna kétszemélyes ágyon dencelni? Imádtam volna már kisgyerek koromban is.

Ha van hely és a pénz sem akadály (bár ennél azért lényegesen olcsóbban is), én megvenném nekik. Egyébként meg nyilván nem.

2015. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
96%

Igazat adok az elsonek

15/L

2015. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

A 15 évesnek akár egy év múlva is lehet már komoly barátja, de két-három év múlva egész biztos.

Akkor akarnál egy újat venni neki?


De egyébként is szerintem kényelmesebb meg szebb a franciágy (nem francia, hanem fanciaÁGY, mert a kég dolog nem ugyanaz), és nem hiszem, hogy akkor az árkülönbség, hogy megérné két-három év múlva a kskenyet lecserélni - szerint az sokkal drágább mulatság lenne.

2015. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
15 evesen kaptam egy hasznalt haloszoba garniturat, 160x200- as aggyal. Egyszeruen imadtam! A legtobb hsznat a sulival kapcsolatban vettem. Az egyik oldalan voltak a tetelek, a masikon aludtam. :-)
2015. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
99%

8 évesen kaptam franciaágyat, hogy pár év múlva ne kelljen lecserélni. Volt, hogy 2 barátnőm aludt nálam, és buli volt a közös ágy :) de igazából már 4 éves koromtól szélesebb ágyam volt (kihúzható kanapén aludtam)

Most 19 vagyok, a 11 éve vett ágy tökéletesen szuperál, csak matracot cseréltünk benne 5 éve. Nem értem a logikát, hogy minek vettek volna a szüleim egy 90 széles ágyat 5 évre, mikor vehettek nagyobbat, több évre.

2015. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Ez csak a költségvetéstől függ! Ha megengedheti a család ezt a kiadást akkor vedd meg. Nagyon kényelmes és ez szerintem leír mindent.

Ha a családi kasszát nagyon lehúzza és ebből adódóan minden tartalék elmegy akkor nem venném meg!

Az egyszemélyes ágyon is tud aludni és kitudja pihenni magát.


Mielőtt valaki nagyon védené a lányokat: A szülő keresi a pénzt! Ő tudja mire telik és mire nem! Megnézném melyik szülő csenget ki 220 e Ft-ot 2 ágyra manapság.. :)

2015. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

A 15 évesnek nemsokára barátja lesz, gondolom pár év múlva együtt is akarnak majd aludni. Nekem is lakásfelújításkor lett új ágyam, mondjuk nem franciaágy a helyhiány miatt, de ki lehet nyitni, lehet rá mégegy matracot tenni és úgy olyan mint egy franciaágy. Jól jön nagyon amikor a barátnőim itt alszanak, vagy amikor a barátom itt alszik.

[link]

A 11 évesnek kevésbé szükséges most, de ő is lesz nagylány, akkor akarsz újat venni megint? Kényelem szempontjából is tök jó a nagy ágy, szerintem ha van rá keret, akkor had legyen nekik ilyen.

Esetleg mutasd meg nekik, amit belinkeltem (az olyasmi mint nekem), hátha tetszik nekik.

17/L

2015. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Több értelme van egy nagy ágynak , a jobb minőségűek matracán 20 év garancia van, nem 3-4 évre veszi az ember.

Bizony jobban megéri.

Az ára sem vészes ,egy jobb ágy bizony ennyibe kerül.

Azt azért hozzáteszem ha lenne is rá pénz , bevonnám a gyerekeket, nem feltétlen dolgozni , de akár lehet több házimunkát vállalni, viszont spórolni mindenképp,villany leolt ,csap nem folyat ...és számolgassanak csak ..az a baj hogy a fiatalok nem érzik a pénz értékét ,mennyi meló van mögötte

2015. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdés meg lehet oldani kihúzhatós ággyal is ami olcsóbb és,nem igényel annyi helyet! [link] nekem valami ilyesmi volt és nagyon szerettem!
2015. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

A gyerekeid előrelátóbbak, mint Te. :)

Nekik van igazuk, ha megtehetitek, akkor inkább most vegyetek nagyobb ágyat több évre, mint kicsit 2-3 évre.

Attól még nem visznek haza pasit holnap, hogy franciaágyuk van.

2015. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!