Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk, lányok! Valami ötlet...

Fiúk, lányok! Valami ötlet ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, lányként hirtelen nagyon közel kerülsz egy oszt.társadhoz, de te barátságnál nem akarsz többet. Ha a fiúnak most lesz a 18. szülinapi bulija és rádnyomul, te mit tennél? Mert szerintem elég kínos szituáció...

Fiúktól kérdezem: ha a csaj a saját szülinapotokon utasítana el, mennyire utálnátok?

17L



2015. febr. 9. 18:46
 1/3 Ígyúgyamúgy válasza:
70%
Ne menj el a bulira valami jó dumával magyarázd ki magad.Egyébként próbáltad már elmondani neki hogy csak csak barátságot szeretnél?Ha nem szerintem tedd meg!Et a leg egyszerűbb,mégis a legtöbb embernél ez az utolsó dolog amit megtenne.Én ezt tenném ,szerintem ezzel te is jól jársz nagyban megkönnyítenéd a dolgod!Ha meg már montad neki mond el újra ha neki amikor újra próbálkozik.De semmiféleképpen ne engedd meg neki hogy megcsókoljon!Ne zavard össze zárd le ezt a témát és tisztázd vele minnél hamarabb!
2015. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A házibulija csak pár hét múlva lesz, csak egy cseppet megijedtem, mert tényleg mostanság kezdtünk jól egyezni és nem akarom, hogy félreértsen. Mert a saját születésnapján azért kínos lenne :(
2015. febr. 9. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Lépj vissza kettőt, attól, mert jól kijöttök, nem kel rögötn egymásba bújva lenni, amekkora sügér a srác, simán azt képzeli, hogy nyomulsz rá. Ejts el pár célzást, hogy xy jön be neked vagy hogy mennyire jó BARÁT a srác, hogy érezze, itt ebből nem lesz több. Ha meg elmész a bulijába, ne rúgjál be, ha rádhajtana, egyszerűen koptasd le, told el a kezét, ne ölelgesd stb.
2015. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!