Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tegyek? Milyen ajándék nem lenne "ciki"?

Figyelt kérdés

A párom egy jól kereső, saját házzal rendelkező srác, mìg èn jelenleg egyetemre járok és anyagilag a szüleimtől függök. Karácsonyra biztos valami nagy dologban gondolkodik...tett megjegyzéseket koncertekre, èkszerészhez vitt egyszer ès mondta hogy nèzegessem őket, illetve múltkor egy kb 30ezer forintos ruhát nèzegettem mert gyönyörű volt és azt akarta nekem megvenni, amit nem engedtem neki. Lehet még azèrt is kèpes lenne visszamenni.

Én sálat és sapkát akartam kötni neki, kèpkeretet csináltam Karácsonyos dekorációval és egy közös kèppel, illetve egy kulcstartóba gravìroztattam az èvfordulónk dátumát.

Nem várok el semmi nagyot, hisz ez a szeretet ünnepe...ès èn nem tudok neki ilyen dolgokat adni. A sapka is hülye ötlet, hisz mindene meg van.

Segìtség...



2014. dec. 16. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem attól esz egy ajándék jó mert drága.

Sála és sapkakötés szerintem nekem nagyon tetszik, ilyen kapnék barátnőmtől, a kedvenc sálam és kesztyűm lenne, többet érne bármilyen márkás méregdrága kesztyűnél, mert tudom ezt ő készítette szívből.


Ezek iszonyat jó ötletek hajrá, nem az értéke számít, hanem hogy foglalkozol vele és szívből adod :)

2014. dec. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Nyilván tisztában van vele,hogy te nem vagy gazdag és ha normális,akkor nem is fogja zavarni.

Szerintem nem ciki,ha szeretettel adod,de amúgyse lenne,hisz gondoltál rá és energiát fektettél bele :)

2014. dec. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi a fogalmazás hibákért, félig már alszom :)

A barátod örülhet, hogy ilyen barátnője van :))

2014. dec. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gazdagot nehéz meglepni ami kell neki megvszi szóval... a gesztus a lényeg remélem.


De gazdagnak ajándéot vinni... Erről az Ace Ventura Junioros filmben lévő dagadék gyerek jut eszembe...


Milliárdos gyerekéhez mennek születésnapra


"Mit hoztál neki?"

"Azt amije nincs meg"

"vagyis?"

"Semmit"

2014. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez már nem arról szól a amiről kéne. ez már kezd nagyon gazdasági vonalra terelődni annak meg idővel meg lesz az átka
2014. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még egy nagy tál sütit/tortát készítenék neki :)
2014. dec. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Osztom az első válaszoló véleményét.

Egy ajándék nem attól lesz jó vagy rossz, hogy mennyibe kerül.

Az érzelmek meg nem a pénzen múlnak. Ha mégis, akkor ő nem is téged szeret, hanem a pénzét. De ne feltételezzünk rosszat.

Szerintem ha te kötsz neki valamit, annál tökéletesebb ajándék nincs. Lehet, hogy van már neki sálja meg sapkája, na de olyan, amit a szerelme készített? Na, ez az, amit nem lehet pénzért megvenni.

2014. dec. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!