Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon ciki ajándék egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ajándék egy év kapcsolat megünneplésére?

Figyelt kérdés
Ha én (a lány) vinném el a barátom egy olyan étterembe, amit saját maga nem engedhetne meg magának, de természetesen én állnám az egészet. Utána is van ötletem, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire éreznétek kínosnak magatokat. Így is eddig semmit nem engedett nekem fizetni, úgy kellett könyörögnöm neki, hogy nekem ez nem olyan nagy összeg, mint neki és engedje meg, hogy legalább a részem álljam.

2014. dec. 8. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem ciki, sőt. :) L
2014. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Én nagyon megalázónak tartanám.
2014. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én se hagynám az biztos!
2014. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De teljesen önzetlenül tenném.
2014. dec. 8. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább főzz neki
2014. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szoktam főzni, de mégis ez egy fontosabb esemény, mint a házikosztomat enni.
2014. dec. 8. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit nem engedett eddig se akkor lehet nem venné jól. :D de szerintem nem lehet belőle gond, max ahogy mondod kicsit kínosnak érezné.
2014. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de én is azt mondanám, hogy ne! Ha ilyen beállítottságú, akkor megalázónak érezné, és tönkretennéd a karácsonyát!
2014. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is megalázónak tartanám a srác helyébe.

Szerintem hanyagold :)

2014. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!