Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vigyek? Vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vigyek? Vagy ne? Ciki lenne? (leszbi téma)

Figyelt kérdés

Holnap du. rögtön suli után találkozom a legjobb barátom egyik barátnőjével. Találkoztunk már korábban is párszor, de kettesben még soha.

Nagyon célja sincs ennek a találkának, csak rég láttuk egymást, és megbeszéltük.


Legjobb tudásom alapján ő bi, de állítólag most egy srácot 2x kikosarazott, majd közölte h mégis szereti, és most emiatt "szenved/szarul van".

Nagyon kedves, csinos, szép, aranyos lány, és örülnék ha lenne köztünk valami, ezért gondoltam, hogy vinnék neki egy szál vágott virágot csak úgy, vagy egy általam csomózott kis szivecskés karkötőt.

(Korábban szallagavatójára is meghívott -utólag tudtam meg, h 2000 ft volt egy jegy, amit kifizetett nekem- amin a végén a család/rokon/ismerősök keringőjénél engem "kért fel" elsőnek, nem pedig a legjobb barátomat, akikkel egy suliba jártak. Adtam neki egy kis medálos nyakláncot, és mindig megemlíti, ha az volt rajta.) Illetve nyáron szülinapján elmentünk hármasban iszogatni meg bulizni, és ott is kaptam pár "bókot", meg egy arcrapuszit igen közel a szánhoz. :)


Szóval ennyi az előzmény rólunk dióhéjban (kb. :D).

Összegezve a kérdéseim:

- Vigyek neki apróságot (virág, karkörő)? (csoki kizárva, nem ehet cukrot)

- Ha viszek, az mennyire vehető utalásnak részemről?

- Elronthatom ezzel a barátságunkat? (ritkán találkozunk, szóval ilyen szempontból nem lenne gáz, de azért nem szeretném elveszíteni... meg ugye esetleges közös programon, stb.)


Köszi hogy végigolvastad, ha valamit félreírtam, akkor bocsi, telóról vagyok. :D

Minden normális véleményt kíváncsian várok! :)

(amúgy ő 18, én is mindjárt :D és igen, mindketten lányok vagyunk)


17,5/L/L



2014. márc. 11. 18:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
virágot ne!!! csak (esetleg akkor)ha már mikor mindketten tudattátok a másikkal a konkrét tervet vagy a szándékot...
2014. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
1,ne állj közel máskor a szánhoz. 2,vegyél és venni fogja a lapot szerintem. 3,jó lafatyolást. 4,írj majd beszámolót xD
2014. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
én viszek kolbászt
2014. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam, mert annyira még nincs messze a nőnap, meg a neve is virágot jelent... de akkor ne :D
2014. márc. 11. 18:31
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a virag egyertelmu utalas lenne, ha azt akarsz akkor vigyel neki. De ha nem viszel, akkor is szerintem venni fogja a lapot. Hajra! Legyetek boldogok! Sok sikert!
2014. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Virágot szerintem se :) De a karkötő szerintem jó ötlet, a tesóm is csomózással készít karkötőket, úgy hogy tudom hogy szép alkotások születnek ilyen módon.

Szerintem ha fokozatosan közelítesz akkor nem fogsz elrontani semmit a barátságotokban, még akkor sem, ha esetleg elutasítás lesz a vége. De ahogy írtad, eléggé kedvelhet téged szóval szurkolok :)

25/L,l

2014. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A karkötő jó ötlet :)
2014. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem hívd meg a nemátalakító műtétedre :) Te pasiimitátor :)
2014. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszi az építő jellegű, témába vágó, nem személyeskedő, hasznos válaszokat! :) Ezekre ment a zöld pacsi. Ha lesz valami érdembeli holnap, akkor majd jelentkezem! :) (viszem a karkötőt :D)
2014. márc. 11. 19:37
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A virág tényleg elég egyértelmű utalás, bár azt is el lehet szerintem viccelni, csak ne vörös rózsát vigyél. :D De szerintem még az sem feltétlen rossz, ha semmit nem viszel, de a karkötő is jó amúgy. :) De amúgy te érzed, hogy milyen, mennyire közvetlen a kapcsolatotok...


A lényeg, hogy majd írj, hogy mi volt! :)

2014. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!