Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vigyek? Vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vigyek? Vagy ne? Ciki lenne? (leszbi téma)

Figyelt kérdés

Holnap du. rögtön suli után találkozom a legjobb barátom egyik barátnőjével. Találkoztunk már korábban is párszor, de kettesben még soha.

Nagyon célja sincs ennek a találkának, csak rég láttuk egymást, és megbeszéltük.


Legjobb tudásom alapján ő bi, de állítólag most egy srácot 2x kikosarazott, majd közölte h mégis szereti, és most emiatt "szenved/szarul van".

Nagyon kedves, csinos, szép, aranyos lány, és örülnék ha lenne köztünk valami, ezért gondoltam, hogy vinnék neki egy szál vágott virágot csak úgy, vagy egy általam csomózott kis szivecskés karkötőt.

(Korábban szallagavatójára is meghívott -utólag tudtam meg, h 2000 ft volt egy jegy, amit kifizetett nekem- amin a végén a család/rokon/ismerősök keringőjénél engem "kért fel" elsőnek, nem pedig a legjobb barátomat, akikkel egy suliba jártak. Adtam neki egy kis medálos nyakláncot, és mindig megemlíti, ha az volt rajta.) Illetve nyáron szülinapján elmentünk hármasban iszogatni meg bulizni, és ott is kaptam pár "bókot", meg egy arcrapuszit igen közel a szánhoz. :)


Szóval ennyi az előzmény rólunk dióhéjban (kb. :D).

Összegezve a kérdéseim:

- Vigyek neki apróságot (virág, karkörő)? (csoki kizárva, nem ehet cukrot)

- Ha viszek, az mennyire vehető utalásnak részemről?

- Elronthatom ezzel a barátságunkat? (ritkán találkozunk, szóval ilyen szempontból nem lenne gáz, de azért nem szeretném elveszíteni... meg ugye esetleges közös programon, stb.)


Köszi hogy végigolvastad, ha valamit félreírtam, akkor bocsi, telóról vagyok. :D

Minden normális véleményt kíváncsian várok! :)

(amúgy ő 18, én is mindjárt :D és igen, mindketten lányok vagyunk)


17,5/L/L



2014. márc. 11. 18:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Az ajándék nagyon aranyos, én odalénnék tőle :D

Viszonta ballagás tényleg egy macerás dolog, mindenki meg van őrülve, és utána meg jön az érettségi szóval szerintem ez nem a legalkalmasabb időszak :/

Ha van lehetőséged akkor inkább nyáron :)

De hajrá hajrá én nagyon szurkolok neked! :D


20/L/L

2014. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

igazatok lehet, tényleg elég zűrös ez az időszak. ha úgy látom, hogy vevő a közeledésemre, akkor küldöm a jeleket, vagy valahogy érzékeltetem, hogy fontos számomra, de tényleg be kell hogy lássam, hogy nyugis időben könyebb lesz :)

köszi a tanácsokat, majd jelentkezem élménybeszámolóval :DD

2014. ápr. 25. 20:06
 23/26 anonim ***** válasza:
Helyes ;)
2014. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

hát gyerekek, nem vót semmi, sajnálom :D szokásos ballagás, előtte kicsi csevely, utána kicsi csevely, ölelések, puszi puszi.

de holnap megyek, leutazom Fehérvárra egy lányhoz :3 de ha ő se jönne össze (aminek kicsi a valószínűsége ;))

akkor a ballagó barátnőm nyárra felajánlott német korepetálást, amit be is fogok hajtani rajta :))

2014. máj. 1. 23:03
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
anyád biztos büszke rád :D
2014. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet?:)
2014. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!